5 Kasım MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 42. bölümde takım dokunulmazlığını kaybeden taraf mavi takım oldu. Bireysel dokunulmazlık mücadelesinin yaşandığı mavi takımda kazanan kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 23:38
Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 23:38
5 Kasım MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Peki, MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının nefesleri kesen yarışması MasterChef'te bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, kendilerini koruma altına alabilmek adına karşı karşıya geldiler. Hünerlerini sergileyen yarışmacılardan bir kişi oldukça beğenildi ve bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 5 Kasım MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmaz için karşı karşıya geldi. Kıvanç, Yasin, Cemre, Suna, Mustafa ve Alican'ın karşı karşıya geldiği bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi yemeği yaparak dokunulmazlık hakkını kazanan isim Kıvanç oldu. Kıvanç böylelikle haftanın ilk oyununda eleme adayı olmaktan kurtuldu.

KAPTANLIK OYUNUNU BU HAFTA KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 41. bölümde kaptanlık oyununun sonunda şefler en iyi çiğ köfteyi yapan ismi açıkladılar. En iyi çiğ köfteyi yaparak mavi takımın kaptanı olan isim Cemre oldu. Cemre, kırmızı takıma kaptan olarak Eda'yı seçti.