5 Haziran Cuma Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'nın final gününde birinci kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yarışması Doya Doya Moda'da, haftanın finali, heyecanı doruğa çıkardı. "Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi?" sorusunun cevabı merak edilirken yapılan puanlamalar sonucunda yarışmaya veda edecek isim belli oldu. Hanzade ve Sündüz arasında gidip gelen birincilik, Kemal Doğulu'nun yaptığı açıklama ile belli oldu. 5 Haziran Cuma Doya Doya Moda'da kim elendi? Kim birinci oldu? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 16:15
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 16:44
5 Haziran Cuma Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'nın final gününde birinci kim oldu?

Haftaiçi her gün TV8 ekranlarına gelen ve her yeni bölümünde moda tutkunlarını heyecanlandırmayı başaran Doya Doya Moda'da bugün haftanın finali yaşandı. Tüm puanlamalar tamamlandıktan sonra yarışmaya veda eden isim ve haftanın birincisi belli oldu. Kemal Doğulu, yapılan puanlamanın sonunda haftanın birincisini ve eleme potasına giden isimleri açıkladı. Peki kim Doya Doya Moda'ya veda etti? Kim haftanın birincisi olarak kolyenin sahibi oldu? İşte, Doya Doya Moda'da haftanın final günü!

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına çıkan isimler Gamze, Su, Melika ve Emel Başkan oldu. Eleme potasından geri dönen isimleri sebepleri ile açıklayan Kemal Doğulu, bu hafta yarışmaya veda eden ismi söylediğinde ise herkes şok oldu. Emel ve Melika'nın sona kaldığı potada Melika'ya şans vermek istediklerini ama yine de olmadığını söyleyen Kemal Doğulu, bu hafta Doya Doya Moda'ya veda ismin Melika olduğunu açıkladı. Melika, ikinci haftasında programa veda etti.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi günün sonunda belli oldu. Jüriler tarafından hafta boyunca puanlanan yarışmacıların, toplam puanı açıklanınca haftanın birincisi herkesi şaşırttı. Doya Doya Moda'da merak son buldu, haftanın birincisi 66 puanla Sündüz oldu. Bugün, program esnasında duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Sündüz, günün sonunda keyifli bir hafta finali yaşayarak teselli buldu. Altı tane kolyenin sahibi olan Sündüz, bu hafta yarışmada yedinci kolyesini kazandı.

Günün en yüksek puanlarını alan isimlerden Hanzade ise yaptığı açıklamada sinirini ve üzüntüsünü gizleyemedi. 

FİNAL GÜNÜ PUANLARI

Gamze 20

Sündüz 20

Betül 25

Su 20

Emel 15

Melika 12

Hanzade 25