5 Eylül MasterChef 2020'de 6. eleme adayı kim oldu? MasterChef’te bu haftanın eleme adayları...

MasterChef 2020'de bu akşam haftanın eleme adayları belli oldu ve Boğaz'da özel olarak usta oyunculara hazırlanan menü, kazanan takımı belirledi! Ardından stüdyoda devam eden MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık için mücadele başladı ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Emir oldu ve Emir eleme potasına bu hafta dördüncü isim olarak Gülşah'ı gönderirken; gözler bu haftanın 6. eleme adayının kim olacağına çevrildi. Kırmızı takımda yapılan oylamanın sonunda haftanın altıncı eleme adayı belirlendi ve eleme potasına giden bir diğer isim de böylece belli oldu! Peki, bu haftanın eleme adayları kimler oldu? 5 Eylül MasterChef eleme adayları sizlerle...

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 06.09.2020 17:16
5 Eylül MasterChef 2020'de 6. eleme adayı kim oldu? MasterChef’te bu haftanın eleme adayları...

MasterChef 2020'de bu haftanın eleme adayları belli oldu! Bu akşam TV8 ekranlarına gelen yeni bölümde oynanan dokunulmazlık oyununun ardından kaybeden takım bireysel dokunulmazlıkta karşı karşıya geldi ve günün sonunda haftanın eleme adayları belli oldu! 5 Eylül MasterChef 2020'de 5. ve 6. eleme adayları kim oldu? Eleme potasında kimler var? İşte detaylar...

Haber ile ilgili metin girin!.

5 Eylül MasterChef 2020'de Eleme Adayları kim oldu?

Bugün dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıarı, bireysel dokunulmazlık oyununda bu defa karşı karşıya geldi ve günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir oldu. Bireysel dokunulmazlığın sahibi Emir eleme potasına gitmesi için Gülşah'ın adını söyledi ve böylece haftanın beşinci eleme adayı belli oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından takım içinde yapılan oylamada ise herkes yaşadığı yüzleşmenin ardından oylarını kullanarak eleme adayı gösterdiği kişinin adını söyledi. Günün sonunda belirlenen; haftanın altıncı eleme adayı da böylece Eray oldu.

 

Bu haftanın ilk dokunulmazlık gününde eleme adayı olan isimler Özgül ve Duygu; ikinci dokunulmazlık gününde potaya giden bir diğer ikili de Berker ve Ebru olmuştu.

Böylece bu hafta eleme potasına giren eleme adayları Özgül, Duygu, Berker, Ebru, Gülşah ve Eray oldu.

 

MASTERCHEF 2020'DE BU AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? 

MasterChef 2020’nin bu akşam TV8 ekranlarına gelen yeni bölümünde usta isimler yarışmacılar ile buluştu ve Boğaz’da gerçekleşen şölende unutulmaz anlar yaşandı!

Haftanın 3. Dokunulmazlık oyununda şefler, yarışmacılardan beş çeşit yemek çıkarmasını ve sunmalarını istedi. İstiridye mantarı çorbası, Patates graten ve erik sos eşliğinde dano fileto ve ricotta peynirli ravioli, profiterol gibi birbirinden farklı lezzetler hazırlayan takımlar, en başarılı işi çıkarmak adına zamanla mücadele etti.

MasterChef'te yapılan oylamalara göre:

Köklü Sebzelelerde 4-0 Mavi takım kazandı.

İstiridye Mantarı Çorbasında 2-2 berabere kalındı.

Ravioli'de 4-0 Mavi takım kazandı.

Fileto'da 4-0 Mavi takım kazandı.

Profiterol'de 2-2 berabere kalındı.

Bu akşamki dokunulmazlığı 16-4 skor ile  Mavi takım kazandı.

Yapılan oylamalara göre, günün sonunda 5 Eylül Cumartesi günü MasterChef’te 3. dokunulmazlığı kazanan MAVİ takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI VE MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Mavi takım: Celal, Barbaros, Serhat, Esra, Tanya, Ebru, Sefa ve Berker
Kırmızı takım: Eray, Furkan, Emir, Uğur, Özgül, Duygu, Ayyüce ve Gülşah