4 Mayıs Pazartesi Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020 ödül oyunu büyük ödülü neydi?

Ekranların reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2020'nin 66. bölümünde Ünlüler ile Gönülllüler büyük ödülü almak için kıyasıya mücadele etti. İki gün üst üste oynanan ve oldukça çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyi gerginliği sonrasında, yarışmacılar  büyük ödülü almak için ciddi bir efor sarf etti. Peki, ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 10:05
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 10:12
4 Mayıs Pazartesi Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020 ödül oyunu büyük ödülü neydi?

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için  nefes kesen bir mücadele verdi. 4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 66. bölümde yarışmacıları bekleyen büyük ödülün sahibi olmak isteyen takımlar, varlarını yoklarını ödülü kazanabilmek için ortaya koydu. Heyecanın zirveye çıktığı ödül oyununda, seyirciyi de en az yarışmacılar kadar heyecanlandı. Oyunun sonunda kazanan takım belli oldu. Büyük ödüle giden takım hangisi oldu? İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 65. bölümde büyük ödül için parkura çıkan Ünlüler ile Gönüllüler, ilk önce avantaj oyunu oynadı. Ünlüler; Mert, Yunus Emre, Elif, Aycan'a karşılık Gönüllüler; Yasin, Berkan, Evrim, Nisa şeklinde parkura çıktı. Takım olarak bayrak yarışı yapan İki takımdan Ünlüler, avantaj oyununu kazandı.

HAFTANIN BÜYÜK ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de bu haftanın büyük ödülünü Acun Ilıcalı açıkladı. Oyunu kazanan takım, jet skiler ile nehirden geçerek kalacakları muhteşem villaya ulaştılar, villada ne yiyeceklerini oyundan önce kendilerine verilen menüden seçerek Acun Ilıcalı’ya söyleyen yarışmacılar, sonrasında villada harika bir seksenler partisi ile doyasıya eğlendi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da büyük ödülün içeriği açıklanması ile Ünlüler ve Gönüllüler takımı inanılmaz motive oldular. Ödülü kazanma isteklerini sahaya yansıtan iki takım arasında nefes kesen bir mücadele ekrana yansıdı. İkişer oyuncu ile oynanan ödül oyununda bir kişi atıcı görevi yapıyor. Diğer arkadaşı ise içi boş olan bir küreyi parkurda belli noktaya kadar taşımasına yardım ediyor. Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı, tam kadro olarak oyunda yer aldı. Ünlülerden Sercan, Mert ve Gönüllülerden Barış, sakatlıkları geçtiği için ödül oyununa çıktılar. Mükemmel bir gün geçirmek isteyen iki takım da varlarını yoklarını ortaya koydu. Kıran kırana geçen oyunda skor 9-9'a geldi.

Survivor'da ödül oyunu, skor 9-9 olunca bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ilk olarak ikişer kişi ise küpü başlangıç noktasına geri götürdü. Sonrasında ikişer yarışmacı küpü, belirlenen noktaya götürdü. Son olarak ise birer kişi atışları yaptı. Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.