4 Haziran Perşembe Survivor 2020'de Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Mavi takım mı yoksa Kırmızı takım mı?

14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile başlayıp bu hafta itibariyle bireysel performanslara dönen; Kırmızı ve Mavi takımlar olarak ikiye ayrılan Survivor 2020'de dün akşam oynanan ödül oyunu sonrasında yeni takımlar Anlat Bakalım Oyunu'nda karşı karşıya geldi. Herkesin merakla beklediği keyifli mücadeleyi kazanan takım hangisi oldu? 4 Haziran Perşembe Survivor 97. bölümde Anlat Bakalım oyununu kazanan kim oldu? Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen Anlat Bakalım Oyunu'nda neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 09:37
4 Haziran Perşembe Survivor 2020'de Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Mavi takım mı yoksa Kırmızı takım mı?

Sevenlerini her akşam TV8 ekranlarına kilitlemeye devam eden yarışma programı Survivor 2020'nin dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde farklı bir Anlat Bakalım mücadelesi yaşandı. Mavi ve Kırmızı takımların karşı karşıya geldiği Anlat Bakalım Oyunu'nda neler yaşandı? Yunus Emre ve Berkan oyunda partner olunca yaşananlar izleyiciyi hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı. Peki, dün akşam Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları ödül oyunu sonrasında ilk kez Anlat Bakalım'da karşı karşıya geldiler. Ödül oyununu kazanan Kırmızı takım yarışmacıları, Anlat Bakalım'ı da kazanmak istiyordu. Bu haftaya oldukça müthiş bir enerji ile başlayan Kırmızı takım yarışmacıları, Anlat Bakalım'ı da kazandı ve iki oyunu da kazanarak ödülün keyfini çıkardı.

ÖDÜL NEYDİ?

Anlat Bakalım'ı kazanan Kırmızı takım yarışmacıları karışık ızgara tabağı yedi, ödül oyunu sonrasında bir kez daha ızgara yiyen kırmızı takım yarışmacıları adeta ete doydu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif

3- Berkan

4- Yunus Emre

5- Barış

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Nisa

3- Yasin

4- Ardahan

5- Evrim