35 yıl sonra bir ilk gerçekleşti!

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2017 09:50 | Değiştirme Tarihi: 30.03.2017 09:50

Usta oyuncu Zihni Göktay, 14 Nisan'da vizyona girecek olan Yaşamak Güzel Şey filminin çekimleri sırasında bir hayli duygusal anlar yaşadı.

35 yıl önce Kemal Sunal ve Yönetmen Natuk Baytan ile birlikte “Atla Gel Şaban” filminin çekimleri sırasında girmek istedikleri; fakat yasak olduğu için giremedikleri “Atatürk Arboretumu”na (Ağaç Müzesi), 35 yıl sonra Yaşamak Güzel Şey filmiyle ilk kez girdi. Usta oyuncu o sahneler için “Hayatımın en özel anlarından biriydi. Dostlarımı yad ettim” dedi.

Müfit Can Saçıntı’nın 14 Nisan’da vizyona girecek yeni filmi Yaşamak Güzel Şey’in başrol oyuncularından Zihni Göktay, filmin çekimleri sırasında 35 yıl öncesine döndü.

Göktay,filmin İstanbul’da bulunan “Atatürk Arboretumu”nda (Ağaç Müzesi) gerçekleşen çekimleri sırasında bir hayli duygusal anlar yaşadı.

“35 yıl öncesine döndü”

Usta oyuncu, 1982 yılında Kemal Sunal ve Yönetmen Natuk Baytan ile “Atla Gel Şaban” filminin çekimleri sırasında girmek istedikleri; ancak yasak olduğu için giremedikleri yere, yıllar sonra ilk kez girdi.

“Kemal Sunal’ı ve Yeşilçam emekçilerini andılar”

Çekimler sırasında bu anısını set ekibiyle paylaşan Zihni Göktay “Hayatımın en özel ve anlamlı sahnelerinden biriydi. Bu film ile 35 yıllık bir anı yeniden canlandı. Set ekibiyle birlikte dostlarımı andık.” dedi.