31 Mayıs Pazar günü Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor 2020’de 4. eleme adayı kim oldu?

Dün akşam 93. yeni bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2020’de, Ünlüler ve Gönüllüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Sona yaklaştıkça gün be gün artan heyecan oyunlarda hissedilmeye devam ederken, dün akşamki dokunulmazlık oyunu parkurunda da herkes terinin son damlasına kadar yarıştı. Oyun esnasında Gönüllüler takımından Cemal Can’ın yaşadığı sakatlık izleyenleri korkuttu. Doktor Metin Kuş'un anında müdahalesi ile neler yaşandı? Oyun sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım hangisi oldu? Erzak ödülü neydi ve Survivor 2020'de 4. eleme adayı kim oldu? 31 Mayıs Pazar Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı detayları haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 01.06.2020 09:39
31 Mayıs Pazar günü Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor 2020’de 4. eleme adayı kim oldu?

14. sezonuna Ünlüler-Gönüllüler konsepti ile devam eden Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan TV8 izleyecilerini de heyecanlandırıyor. Dün akşam ekranlara gelen yeni bölümde 4. dokunulmazlık için mücadele eden takımlarda da nabız bir an olsun düşmedi ve kıran kırana bir mücadele verildi. Hafta boyunca üç eleme adayı çıkaran Ünlüler, son eleme adayının Gönüllülerden çıkmasını istediği için son dokunulmazlığı kazanmak ve rahat bir konsey geçirmek istiyordu. Gönüllüler takımı ise, bu dokunulmazlığı da kazanarak Ünlülerden kesin bir eleme yaşanmasını, böylece takımların birleştiği yeni dönemin daha farklı başlamasını planlıyordu. Oyunun başlaması ile parkura çıkan takımlar, bir dakika olsun mücadeleyi elden bırakmadı ve sarf ettikleri eforun ne kadar büyük olduğu ekranlardan dahi fark edilebildi. Çetin bir mücadele verilen oyunun sonunda dokunulmazlığı ve erzak paketini kazanan takım belli oldu. 31 Mayıs Pazar, Survivor 2020 93. bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde 4. eleme adayını çıkaran takım hangisi oldu? Haftanın 4. eleme adayı kim oldu? İşte o detaylar...

SURVIVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de takımlar ilk olarak avantaj oyununda kıyasıya bir mücadele veriyor. Bu nedenle, dün akşam da Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda kendine rakip takımdan yarışmacı seçme şansını kazanmak için avantaj oyunu oynadı. Dörder kişinin çıktığı bayrak yarışı da büyük heyecan içinde geçerken Ünlülerden Yunus Emre, Sercan, Elif, Aycan’a karşılık; Gönüllülerden Yasin, Ardahan, Evrim, Nisa parkura çıktı. Zorlu mücadele sonunda avantaj oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, dün oynadıkları dokunulmazlık oyunu ile birlikte aynı zamanda haftalık erzak paketi için de mücadele ettiler. Oyundan önce açıklanan ödül yarışmacıları daha da hırslandırırken, dokunulmazlığı kazanan aynı zamanda erzağın da sahibi olacaktı. Bu hafta, Acun Ilıcalı tarafından açıklanan erzak paketi içinde makarna çeşitleri, kıyma, salça, patates, kıyma, ketçap ve mayonez yer alıyordu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, dördüncü dokunulmazlık oyunu için dün akşamki yeni bölümde kıyasıya bir mücadele verdi. Düz bir parkurda yarışan iki takım, birçok zorlu engeli aşarak atışlara gelmesnin ardından atışlarda ise, uzun bir masanın sonuna dizilmiş 4 adet sembol bulunuyordu.

Yarışmacılar, yaptıkları atışlar ile bu sembolleri devirmesi gerekiyordu. Oyunda Cemal Can ve Aycan kısa bir sakatlık geçirdi. Cemal Can'a doktor Metin Kuş'un müdahalesi gecikmedi.

Yasin ile Sercan arasındaki tartışma ise oyun süresince devam ederken; Gönüllüler takımından Barış, doktor raporu olması nedeniyle oyunda yer alamadı.

Oyunun sonunda, zorlu mücadeleyi kazanan takım böylece Gönüllüler oldu. 10’a 5 skorla biten dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler olması sebebiyle, Sercan’ın eleme adayı olması kesinleşti.

SURVIVOR'DA 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de bayram haftasında Cuma ve Cumartesi günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. İki dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, Yunus Emre ve Elif’i eleme adayı çıkarmıştı. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler, bu defa ada konseyinde eleme adayı olarak Aycan’ı göstermişti.

Böylece üç eleme adayı; Elif, Yunus Emre, Aycan olmuştu ve dördüncü dokunulmazlık oyunu için hırslar daha da artmıştı.

Son dokunulmazlığı dün akşam da kaybeden Ünlüler takımı olunca, takımda gösterilebilecek son eleme adayı Sercan da böylece 4. eleme adayı oldu.

SURVIVOR’A VEDA EDEN KİM OLACAK?

Survivor 2020’de geçtiğimiz hafta eleme yapılmaması sonrasında, eleme sisteminde bir değişiklik yapıldı. İki haftada 4 dokunulmazlık oyunu oynanması sebebiyle, 4 ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takımlardan 4 eleme adayı çıkarıldı.

Bu şekilde yapılan oylamalar sonucunda bu haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Elif, Aycan ve Sercan oldu. Bu isimler arasında yapılacak SMS oylaması sonrasında Salı günü en az oyu alan ve Survivor’a veda eden isim açıklanacak.