30 Nisan Survivor'da voleybol maçını hangi takım kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam nefes kesen bir voleybol oyunu mücadelesi oynandı. Acun Medya ve Survivor 2020 takımları arasında büyük iddianın yer aldığı maçta ortaya inanılmaz görüntüler çıktı. Peki, Survivor'da voleybol oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 00:23
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 00:26
30 Nisan Survivor'da voleybol maçını hangi takım kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yayınlanan son bölümünde Acun Medya ve Survivor 2020 takımı arasında oldukça çekişmeli bir voleybol maçı oynandı. Evrim ve Nisa'nın yer aldığı Survivor 2020 takımı, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'ın yer aldığı Acun Medya takımına karşı mücadele etti. Son ana kadar çekişmeli giden maçın kazananı 5. sette belli oldu. Peki, Survivor'da voleybol maçını hangi takım kazandı?

SURVİVOR'DA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Heyecan seviyesinin her geçen gün arttığı Survivor'da bu akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen bir voleybol müsabakası gerçekleşti. Survivor 2020 kadrosunda yer alan Evrim ve Nisa, Acun Medya kadrosunda yer alan Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'a karşı mücadele etti. 2-2 olan mücadelenin sonunda son set oyunun kazananını belirledi. 

Ortaya oldukça şık görüntülerin yansıdığı voleybol maçında son set adeta göz kamaştırdı. İki takımda son ana kadar mücadele etti. Fakat 3-2'lik skorla voleybol maçını ve iddiayı kazanan takım Acun Medya oldu. Evrim böylelikle Acun Ilıcalı'ya karşı iddiayı kaybetmiş oldu.

MASTERCHEF YEMEK YARIŞMASI OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların heyecan dolu yemek yarışması MasterChef Türkiye bu akşam Survivor'ın yeni bölümünde izleyicilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Survivor'da parkurda değil, mutfak tezgahında yemek yaparak ter döktü. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna yarışmacılara zor anlar yaşattı ve ortaya eğlenceli anlar yansıdı.

Zorlu yemeklerin ardından Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi tadım aşamasına geçti ve hangi takımın güzel yemek pişirdiğine karar verdi. Tadım aşamasının ardından verilen karara göre MasterChef yemek yarışmasını ödülünü her iki takım da kazanmış oldu. Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki jüri, her iki takımı yemeklerini de eşit lezzet ve sunumda olduğuna karar verdi ve 2-2 beraberlik sağladı. Böylece her iki takım da yemekleri paylaşmış oldu...

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.