30 Nisan Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ünlüler mi gönüllüler mi?

Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Heyecan dolu anların yaşandığı son bölümde Anlat Bakalım oyunu oynandı ve eğlenceli anlar ekranlara yansıdı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 01:15
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 01:15
30 Nisan Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ünlüler mi gönüllüler mi?

TV8 ekranlarının izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam heyecan dolu bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Anlat Bakalım oyununda son ana kadar mücadele eden yarışmacılar, karışık dondurmayı kazanabilmek için sınırları adeta zorladı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ünlüler mi gönüllüler mi?

ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı sorusunun yanıtı bu akşam belli oldu. Anlat Bakalım da anlatmakta zorlanan yarışmacılar ortaya oldukça eğlenceli görüntüler yansıttı. Son ana kadar süren oyunun ardından Anlat Bakalım'ı kazanan takım 4-3'lük skorla ünlüler takımı oldu.

MASTERCHEF YEMEK YARIŞMASI OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların heyecan dolu yemek yarışması MasterChef Türkiye bu akşam Survivor'ın yeni bölümünde izleyicilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Survivor'da parkurda değil, mutfak tezgahında yemek yaparak ter döktü. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna yarışmacılara zor anlar yaşattı ve ortaya eğlenceli anlar yansıdı.

Zorlu yemeklerin ardından Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi tadım aşamasına geçti ve hangi takımın güzel yemek pişirdiğine karar verdi. Tadım aşamasının ardından verilen karara göre MasterChef yemek yarışmasını ödülünü her iki takım da kazanmış oldu. Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki jüri, her iki takımı yemeklerini de eşit lezzet ve sunumda olduğuna karar verdi ve 2-2 beraberlik sağladı. Böylece her iki takım da yemekleri paylaşmış oldu...

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.