30 Aralık 2019 MasterChef Türkiye Murat Cemşir ve Ahmet Kural özel bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye çok özel bir bölümle ekrana geldi. Sevilen yarışmaya ünlü oyuncular Ahmet Kural ile Murat Cemcir de jüri olarak katıldı. Mavi takım ile kırmızı takımın karşılaştığı eğlenceli oyun sona erdi. Peki, MasterChef Türkiye özel bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2019 00:17
Değiştirme Tarihi: 31.12.2019 00:23
30 Aralık 2019 MasterChef Türkiye Murat Cemşir ve Ahmet Kural özel bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı?

Dört ay boyunca izleyicileri TV8 ekranına kilitleyen 2019 MasterChef Türkiye, sezonu çok özel bir bölümle kapattı. Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in jüri olarak katıldığı, hazırlanan yemekleri tadıp puan verdiği eğlenceli oyun sonrasında kazanan takım açıklandı. İşte 2019 MasterChef Türkiye özel bölümünde ödül oyununu kazanan takım...

MASTERCHEF TÜRKİYE ÖZEL BÖLÜM ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Soluk soluğa geçen bir sezon sonrasında eğlenceli, bol kahkahalı, keyifli bir bölümle sezona veda eden MasterChef Türkiye'de ödül oyunu sona erdi. Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Danilo şefin jüri üyeliği yaptığı MasterChef Türkiye özel bölümünde ödül oyununu mavi takım kazandı. Ödül ise Sapanca'da beş yıldızlı otelde haftasonu tatili olarak açıklandı. 

MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM HANGİ ŞEFİ, HANGİ YARIŞMACILARI SEÇTİLER?

Batuhan'ın kaptanı olduğu mavi takım, şeflerden Somer şefi takımlarına kattılar. Mavi takımın yarışmacıları; Mustafa, Suna, Müge, Eda, Yekaterina, Onur.

Yasin'in kaptanı olduğu mavi takım ise Mehmet şefi takımlarına aldılar. Kırmızı takımın yarışmacıları; Güzide, Ekin, F. Batuhan, Kıvanç ve Orhan. 

ÖDÜL OYUNUNUN ÖZEL JÜRİLERİ

MasterChef Türkiye özel bölümünde kaptanlık oyunu sonrasında takımlar seçildi. Mehmet şefin kırmızı takıma, Somer şefin mavi takıma seçildi. Bu takımların ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Jüride ise Danilo şef ile birlikte Ahmet Kural ve Murat Cemcir yer aldı.