30 Aralık 2019 MasterChef Türkiye özel bölümünde kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye bu akşam özel bir bölüm ile sezona veda ediyor. Ünlü oyuncular Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in jüri olarak katıldığı özel bölümde yarışmacılar, kaptanlık oyunu için mücadele etti. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte mavi takım ile kırmızı takım yarışmacıları...

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2019 21:50
Değiştirme Tarihi: 30.12.2019 22:29
30 Aralık 2019 MasterChef Türkiye özel bölümünde kaptanlık oyununu kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye, 4 aylık bir maraton sonrasında dün sona erdi. Bu akşam ise Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in jürilik yaptığı özel bir bölüm ekrana geldi. Yarışmacılar, MasterChef özel bölümde kaptanlık için bireysel bir oyun oynadılar. Peki, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları...

MASTERCHEF ÖZEL BÖLÜMÜNDE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Türkiye'nin çok yakından takip ettiği 2019 MasterChef Türkiye şampiyonu belli oldu. Zorlu bir mücadele sonrasında Cemre, 2. sezonunun birincisi olarak ilan edildi. Bu uzun maraton sonrasında yarışmacılar, çok özel bir bölümde yeniden bir araya geldiler ve kaptanlık için yarıştılar. Şeflerin tadımı sonrasında MasterChef özel bölümünde kaptanlık oyununu ise Batuhan kazandı. Böylece Batuhan, ilk defa bir kaptanlık oyununu kazanmış oldu.

Mavi takımın kaptanı Batuhan, kırmızı takım kaptanı olarak Yasin'i seçti. 

MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM HANGİ ŞEFİ, HANGİ YARIŞMACILARI SEÇTİLER?

Batuhan'ın kaptanı olduğu mavi takım, şeflerden Somer şefi takımlarına kattılar. Mavi takımın yarışmacıları; Mustafa, Suna, Müge, Eda, Yekaterina, Onur.

Yasin'in kaptanı olduğu mavi takım ise Mehmet şefi takımlarına aldılar. Kırmızı takımın yarışmacıları; Güzide, Ekin, F. Batuhan, Kıvanç ve Orhan.