3 Mayıs Pazar Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020'de dokunulmazlık kimin oldu?

Dün akşam ekrana gelen yeni bölümü ile Survivor’da dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı belli oldu. 3 Mayıs Pazar günü dokunulmazlık için karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler, kıran kırana mücadele etti ve haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takımın Ünlüler olması sebebiyle çekişme daha da arttı. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, dokunulmazlık oyunu detayları...

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 10:03
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 10:03
3 Mayıs Pazar Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020'de dokunulmazlık kimin oldu?

Reyting rekorları kıran  ve her bölümüyle heyecanı daha da arttıran TV8'in sevilen yarışması Survivor 2020’de dün akşam dokunulmazlık oyunu nefes kesti. 3 Mayıs Pazar günü, Survivor 65. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verirken, izleyiciler de müthiş bir mücadeleye tanık oldu. Ada konseyinde kendini ve takımını riske atmak istemeyen yarışmacılar, dokunulmazlık için adeta savaş verdi. Ünlüler bir kez daha kazanmak, Gönüllüler ise bu sefer kaybetmemek için parkura çıkarken; günün sonunda dokunulmazlık sembolünü kazanan takım belli oldu.  Survivor dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? Survivor dokunulmazlık oyununu bu hafta hangi takım kazandı? Detaylar haberimizde...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, iki kadın ve iki erkek yarışmacı ile avantaj oyunu oynadı. Oyuna Ünlülerden Elif, Aycan, Yunus Emre, Ersin katılırken Gönüllülerden Evrim, Nisa, Barış, Yasin parkura çıktı. Uzun, birçok engelin olduğu zorlu parkurda bayrak yarışı yapan iki takımın mücadelesi nefes kesti. Atışlarda ise Gönüllüler farklarını ortaya koydu. 4-1 farkla atışları bitiren Gönüllüler takımı, Survivor'da avantaj oyununu kazanan takım oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için bir kez daha parkura çıktı. 3 Mayıs Pazar günü ekrana gelen Survivor 65. bölümde takımlar, dokunulmazlığı kazanmak için yoğun güç harcadılar. Ünlüler takımından Mert ile Sercan, sakatlıkları nedeniyle oyuna çıkamadı. Bu yüzden Gönüllüler takımına ekstra bir seçim avantajı verildi. Gönüllüler takımı, Ünlülerin bu dezavantajında iyi yararlandı. Ve Survivor'da bugün dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor 2020'de Gönüllüler takımı, Ünlüleri 10-5 skor ile yenerek dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde belli oldu. 2 Mayıs Cumartesi günü Survivor 64. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu ve dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler, Survivor ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Kadın yarışmacılar arasındaki dengeyi bozmamak için Gönüllüler takımı, ada oylamasında sadece erkek yarışmacıları yazmak zorunda kaldı. Gönüllüler takımının oylamasında dört yarışmacının ismi çıktı. Bu isimler; Yasin, Cemal Can, Ardahan ve Berkan oldu. Bu isimler arasında ise adı en çok yazılan Berkan, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde iki takım dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Gönüllüler takımından Nisa'nın dokunulmazlık oyununda yer alamayacağı açıklandı. Her iki takım da dokunulmazlığı kazanıp akşama yapılacak ada konseyini rahat geçirmek isterken eleme adayı da çıkarmak istemiyordu. Sayıca azalan takımlar, oyunda sürekli şekilde parkura çıkmak zorunda kalıyor ve önceki oyunlara göre daha çok efor sarf etmek zorunda kalıyorlardı. Gönüllüler oyunun başında skorda üstünlüğü ele geçirse bile Ünlüler takımı geriden gelip yetişti ve skoru ilk olarak 5-5'e getirdi. Daha sonra üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 9-6 yaptı. Sonraki iki oyunu alan Gönüllüler, skoru 9-8'e getirdiler. Son oyunda ise Ünlülerden Ersin ile Gönüllülerden Cemal Can parkura çıktı. Ersin atışlardaki başarısını bir kez daha gösterdi. Ve takımına dokunulmazlık oyununu kazandırdı. Ve Survivor'da ilk dokunulmazlığı 10-8 skorla kazanan takım ünlüler oldu.