3 gün önce anne olan Müge Boz’dan ilk paylaşım! İşte Vina bebek...

3 gün önce anne olan Müge Boz’dan ilk paylaşım! İşte Vina bebek...
Yayınlanma Tarihi: 27.11.2019 10:18
Değiştirme Tarihi: 27.11.2019 10:19

Geçtiğimiz günlerde bebekleri Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz Caner Erdeniz çiftinden ilk fotoğraf geldi. Bebeğin cinsiyetini doğumda öğrenen çift, haziran ayında dünya evine girmişti.

24 Kasım'da anne olan Müge Boz, Vina ismini verdiği kızıyla fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Doğum anına kadar bebeğin cinsiyetini öğrenmeyeceklerini duyuran ve böyle de yapan çift, yaptıkları paylaşıma bir de not düştü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Müge Boz'un yaptığı açıklama şu şekilde

"İşte Vinå'mız da aramıza katılıncaaaa ... Daha parlak, daha ışıklı oldu ailemiz! İyiki anne-baba olarak bizi seçtin, aramıza katıldın bitanem... Yeni hayatımız çok güzel, mutluluk ve sağlıkla dolu olsun canım ailem! Bu süreçte yanımızda olan, tüm ailemize ve arkadaşlarımıza, doktorumuza ve hemşirelere sonsuz teşekkürler. Hastanede bir kutlama, bir ağırlama olmadı. O yüzden canım arkadaşlarım, ‘bize doğum haber verilmedi, biz çağrılmadık’ diye düşünmesinler lütfen. ( Kapıda Vinå’nın adı bile yazmıyordu o derece) Hastane ziyaretlerini hiç sevmediğimi bilenler bilir zaten. Telefonu da resmen şu an elime alabildim. Güzel tebrik mesajlarınıza yavaş yavaş cevap vereceğim, özenle. Malum, yeni olan çok şey var şu anda hayatımda. Hepinizi öpüyorum, sevgiler, öpücükler"

VİNA NE DEMEK?

Müge Boz ve Caner Erdeniz bebeklerine Vina ismini verdi. İkilinin çok sevdiği Norveççe bir şarkıdan geldiği öğrenilen Vina isminin 'biz şimdi' anlamına geldiği öğrenildi.

Vina ismi sevilen arkadaş demektir. Farsça siyah üzüm anlamına gelen Vina'nın kökeni İngilizcedir.