3 Adam'ın Bu Haftaki Konukları 'Gökçe Dinçer' ve 'İlker Ayrık

3 Adam'ın Bu Haftaki Konukları 'Gökçe Dinçer' ve 'İlker Ayrık
Yayınlanma Tarihi: 02.01.2014 21:52 | Değiştirme Tarihi: 02.01.2014 22:07

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam” ismiyle her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam” ismiyle  her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan “3 Adam” bu hafta da ekran başındaki izleyiciye keyifli anlar yaşatacak.Programın bu haftaki konukları; Gökçe Dinçer ve İlker Ayrık.REKORUN TEK SAHİBİ HALA O'Tuttu Fırlattı' isimli parçasına çektiği video kliple Youtube'da en çok izlenen Türkçe kadın müzik videosu rekoruna sahip olan Gökçe ayrıca 2012'deki yükselen başarı grafiği ile de Altın Kelebek Ödülleri'nden "En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülüne layık görülmüştür. Aynı sene içerisinde Azerbaycan'da düzenlenen The First 2012 ödül töreninde de "Yılın Pop Sanatçısı" ödülünü almıştır. 1 senedir çok ekranlarda görünmeyen ve yeni albümünün hazırlığıyla ilgilenmekte olan güzel şarkıcı bu hafta cumartesi akşamlarının kahkaha makinesi 3 ADAM'a konuk oluyor.

Haber ile ilgili metin girin!.   HER HAFTA MİLYONLARI EKRANLARA KİTLİYOR  Şu anda TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisinde Çağatay karakterini canlandıran tecrübeli oyuncu ayrıca Kanal D'de yayınyalanan Ben Bilmem Eşim Bilir isimli eğlenceli yarışma programıyla da her hafta milyonları ekranlara kitliyor.YENİ FİLMİYLE VİZYONDAİlker Ayrık'ın şu anda vizyonda olan ve başrollerini Alkı Ege, Selim Erdoğan, Oya Aydoğan gibi usta oyuncularla paylaştığı filmin konu şöyle; Haber ile ilgili metin girin!.  Birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır. Haber ile ilgili metin girin!.