28 Nisan Salı Survivor 2020 iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde, Ünlüler ile Gönüllüler parkurda tüm gücünü ortaya koydu çünkü Survivor 2020’de yarışmacıların en büyük motivasyon kaynağı sevdikleriyle iletişim kurabilmekti. Kıyısıya süren mücadele sonunda ödülü kazanan takım belli oldu.Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2020 09:25
Değiştirme Tarihi: 29.04.2020 09:27
28 Nisan Salı Survivor 2020 iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

28 Nisan Salı akşamı, Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın iletişim oyunu ile izleyici karşısına çıktı. İletişim oyunu ödülü, yarışmacılara sevdikleri ile iletişim kurma şansı verdiği için, iki takımda ciddi bir efor sarf ederek ödülü kazanmaya çalıştı.Survivor'ın 28 Nisan Salı 60. bölümünde zorlu parkurda kıyasıya verilen mücadele sonunda, Survivor 2020 iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İletişim oyununda neler yaşandı? İletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi ve iletişim oyununun tadını hangi takım çıkardı? İşte, Survivor’da iletişim oyunu detayları ve yaşananlar…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da iletişim oyunu ödülü kazanan takıma göre değişiyor. Oyun öncesinde iletişim oyunu ödülü Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Buna göre iletişim oyununu Ünlüler kazanırsa ailelerinin sesli mesajlarını dinleyebilecek. Gönüllüler kazanırsa arkadaşları ile WhatsApp grup yazışması yapabilecek.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de iletişim oyunu takım olarak oynandı. Buna göre salıncakta oturan bir kişi atıcı olarak yarıştı. Bir kişi salıncağı sallarken üçüncü kişi ise atıcıya topu taşıyordu. Yarışmacılar, ellerindeki büyük topu, sallanırken yerdeki kare şeklindeki sepete basket atmaları lazımdı. Bu üç yarışmacı arasındaki uyum, Survivor’da iletişim oyununda takımları daha başarılı olmasını sağlıyordu. Fakat oyun sırasında bu üç kişi arasında tansiyon hep yüksek oldu. Zorlu oyunda Ünlüler oyuna iyi başladı ve skoru 4-0'a getirdi. Fakat Gönüllüler, rakibini önce skorda yakaladı ve sonrasında geçmeyi başardı. Bundan sonra ise skor iki takım arasında gidip geldi. Günün sonunda ise 10-8 skorla iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da Cumartesi günü dokunulmazlığı Gönüllüler, Pazar günü ise Ünlüler kazanmıştı. Akşamında yapılan ada konseyinde iki takım da birer eleme adayı çıkartmak zorunda kaldı. Ünlüler arasında yapılan oylama sonucunda Yunus Emre ilk eleme adayı oldu. Gönüllüler arasından eleme potasına gönderilen isim ise Gizem oldu. Salı günü yapılacak eleme konseyinde SMS sıralamasında ilk sırayı alan yarışmacılar, ikişer isim daha belirleyecek. Ve altı isimden en az oyu alan yarışmacı Survivor'da veda edecek.

SURVIVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. 25 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen ada konseyinde son yılların en ilginç oylaması, Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.