28 Haziran Survivor 2020’de 2. dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da sona yaklaştıkça artan hırs ve rekabet yerini daha büyük mücadelelere bırakmaya devam ediyor. Dün akşam 121. bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2020'de haftanın 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanırken, konseyde eleme adayı olacak isim de herkes tarafından merak ediliyordu. Parkurda en kısa sürede tam performans gösteren yarışmacının belirlediği eleme adayının Salı akşamı toplanacak konseyde geçireceği gergin dakikalar nedeniyle; herkes dokunulmazlığın sahibi olup rahat bir konsey geçirmek istiyordu. 28 Haziran Survivor 2020'de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Bu haftanın eleme adayları kim? Bu hafta dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlık ödülü neydi? Merak edilen her şey haber detaylarında!

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 09:40
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 09:46
28 Haziran Survivor 2020’de 2. dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2020'de bu haftanın 2. eleme adayı dün akşam belli oldu. Nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesinin ardından, en iyi performansı gösteren yarışmacı, toplanan konseyde eleme adayı olmasını istediği kişinin adını söyledi. Büyük final için gün sayan Survivor'ın çeyrek finalistleri, parkurda adeta şov yaparken; 121 bölümde neler oldu? 28 Haziran Survivor 2020'de dokunulmazlığı kim kazandı ve dokunulmazlık ödülü neydi? Kim ikinci eleme adayı olarak eleme potasına girdi? İşte detaylar!

SURVIVOR’DA 2. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin dün akşamki yeni bölümünde baştan sona heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu mücadelede bütün rakiplerini geçen Sercan oldu. Cumartesi günü de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, böylece 2. dokunulmazlık oyununu kazanarak ikide iki yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’dün 2. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı güzel bir ödülün de sahibi oldu. Kazanan yarışmacınıni yanında seçeceği üç kişiyi de götürebildiği dokunulmazlık oyunu ödülü, güzel bir akşam yemeğiydi. Ayrıca yarışmacıların ailelerine de Dove hijyen seti hediye edildi.

SURVIVOR YENİ OYUN UYGULAMASI: DOKUNULMAZLIK OYUNU NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak zamana karşı bir mücadele veriyor. En kısa zamandan en uzun zaman içinde bitiren yarışmacıya göre bir sıralama oluşuyor. Bu sıralama sonrasında ilk sıradaki sonuncu gelen şeklinde bir eşleşme yapılıyor. Bu turda iki yarışmacı parkurda aynı anda çıkıyor ve oyunda iki sayı alan kazanmış oluyor. Bu şekilde devam eden sistem finalde de aynı şekilde devam ediyordu.

Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı açıkladı! Önümüzdeki haftadan itibaren oynanacak dokunulmazlık oyunlarında geçerli olacak bu uygulamaya göre; dokunulmazlık oyunlarında finale kalan yarışmacılardan beşe ulaşan dokunulmazlığı kazanmış olacak.

SURVIVOR’DA YASİN’İN SAKATLANDI MI? SON DURUMU NEDİR?

Dokunulmazlık oyunu ilk tur eşleşmelerinde Yasin, Nisa ile parkura çıktı. İlk oyunda engelleri aşarken ayağı takılan ve kötü bir şekilde düşen Yasin, acı içinde kıvranmaya başladı. Doktor Ulaş, anında yanına gelerek gerekli kontrolleri yaptı. Herkesi korkutan bu sahne sonrasında Yasin ayağa kalktı. Sonrasında ise Survivor Yasin, doktor tavsiyesi ile bir tur dinlenmeye alındı. Survivor Yasin, kendini iyi hissettiği için bir tur dinlendikten sonra Nisa ile dokunulmazlık oyununa kaldığı yerden devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dün akşam Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu gibi bu oyunda da parkur süresi en iyi olan yarışmacı, ilk tur eşleşmelerini direk geçti. İlk turda yarışmacıların parkur tamamlama süresi ve sıralama şu şekilde oldu;

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu sıralamaya göre birinci olan Barış, ilk tur eşleşmesinde yer almayacak. Sonraki turda rakibini bekleyecek. Survivor yeni bölümde yarışmacıların bu sıralamaya göre ilk tur eşleşmesi şöyle oldu; Nisa – Yasin, Berkan – Elif, Cemal Can – Sercan. Bu turda Berkan, Nisa, Sercan galip geldiler ve üst tura çıktılar. Sonraki turda eşleşme Barış – Sercan, Berkan – Nisa şeklinde oldu. Nisa’yı 2-0 yenen Berkan, Survivor 2020’de 2. dokunulmazlık oyununda ilk finalist oldu.

Diğer eşleşmede Barış’ı 2-0 yenen Sercan, finalde Berkan’ın rakibi oldu.

Survivor son bölümde ilk dokunulmazlık oyununda finale Sercan ile Berkan kalmıştı. İki yarışmacı arasındaki finalde galip gelen ve dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan, Berkan’ın ismini söyledi ve onu haftanın ilk eleme adayı yaptı.

Dün oynanan 2. dokunulmazlık oyununda finalde yine Sercan ile Berkan karşı karşıya geldi. Finaldeki müthiş mücadeleyi Sercan 2-0 kazandı ve böylece Survivor 2020'de ikinci dokunulmazlık oyununu da Sercan kazanmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan Sercan, ödülden faydalanması için Kırmızı takımdan Elif ve Yasin ile Mavi takımdan Cemal Can'ı seçti.

SURVIVOR’DA HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından  yeni eleme adayı açıklandı. Survivor Sercan, ada konseyinde dokunulmazlığı kaybetmesi halinde eleme adayı olacağını, Elif ile Yasin dışında herkesin onu eleme potasına göndereceğini iddia etti.

Survivor Sercan, ada konseyinde dört kişi arasında seçim yapacağını söyledi ve Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olarak Nisa'yı söyledi.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor 2020’nin 120. Bölümünde yarışmacılar, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için parkura çıkmıştı. Bireysel olarak mücadele ettikleri parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Günün sonunda Sercan, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim oldu. Cumartesi günü toplanan haftanın ilk ada konseyinde Sercan’ın eleme adayı olarak söylediği isim Berkan oldu.