27 Nisan Pazartesi Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020’de büyük ödül neydi?

27 Nisan Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'ın yeni bölümünde ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, 59. bölümde, muhteşem ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Günün sonunda ise ödül oyununu kazanan takım büyük ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı, Yasin ve Barış için ne dedi? Haber detaylarımızda...

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2020 09:58
Değiştirme Tarihi: 28.04.2020 10:02
27 Nisan Pazartesi Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020’de büyük ödül neydi?

TV8'in çok sevilen yarışma programı Survivor 2020’de birleşme partisi sonrasında ödüllerin artmaya ve büyümeye başlamasıyla birlikte, takımlar arası mücadele de arttı. Geçen hafta verilene benzer bir ödül için Ünlüler ile Gönüllüler, parkurda son ana kadar büyük bir umutla yarıştılar. Kaydırak ile başlayan ve bir sürü engeli aşan yarışmacılar, sayı almak ellerinden geleni yaptılar ve Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Gönüllüler takımından Yasin ile Barış'iın ödülden faylanıp faydalanamayacağı ise merak konusuydu. Acun Ilıcalı o konu ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. İşte 27 Nisan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyunu detayları…

SURVIVOR 2020’DE BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’nin 59. bölümünde Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesi verilecek ödülü açıkladı. Acun Ilıcalı’nın “Arkadaşlar sizi buradan alıyoruz” diyerek anlattığı Survivor’da oyunu kazanan takım, geçen hafta verilen muhteşem evde geceyi geçirme imkanı kazandı. Ayrıca, kurulan lunaparktan faydalanacak takımı; birbirinde güzel şekerlerin olduğu, rodeo, langırt, fotoğraf kulübesi içeren lunaparktan sonra akşamında kazanan takımı kuzu çevirme bekliyordu...  Bunlara ek kazanan takım, Old Spice markasının şampuanı, deodorantı gibi birçok üründen yararlanma fırsatı yakaladı.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLER BİRER EKSİK YARIŞTI

Survivor’da ödül oyunu öncesinde takımlardaki sakatlıkları devam eden yarışmacılara son durumları soruldu. Gönüllülerden Barış ile Ünlülerden Sercan, kendilerini riske etmemek için ödül oyununda yer alamayacaklarını açıkladılar. Ünlülerden Mert ise ilk olarak oynamayacağını söylemişti fakat ödülün açıklanması sonrasında oynamaya karar verdi.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan ve gittikçe daha zevkli mücadelelerin ekrana geldiği Survivor 2020’de ödül oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Ödül oyununda yarışmacıları yine zor bir parkur bekliyordu. Kaydırak ile başlayan, havuzla devam eden parkur, tamamen güce dayalı bir parkurdu. Yarışmacılar, parkuru tamamlayıp atışlara geldiği zaman nefes nefese kalıyordu. Başa baş giden oyunda Ünlüler bir ara farkı açtı ve skoru 8-5'e getirdi fakat Gönüllüler oyunu çevirdi ve 9-8 öne geçtiler. İki takım da nefesler tutuldu ve gözler Berkan - Ersin mücadelesine çevrildi. Berkan, parkuru çok önce bitirip atışlara geldi. İlk başlarda atışları kaçırsa bile sayıyı rakibine vermedi. Ve ödülü takımına kazandırdı. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA BARIŞ İLE YASİN ÖDÜLDEN FAYDALANABİLECEK Mİ?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, muhteşem bir ödül için nefes kesen bir mücadele verdiler. Oyunu 8-5'ten çeviren ve 10-8 kazanan Gönüllüler oldu. Oyun sonrasında Acun Ilıcalı, Barış ile Yasin'e müjdeyi verdi. İki yarışmacının cezasının bittiğini duyurdu ve bugün kazanılan ödülden faydalanacaklarını açıkladı.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler takımları, Survivor yeni bölümde ödül oyunu öncesinde avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Takım olarak yarışılan oyunda iki takımdan ikişer erkek ve kadın yarışmacı sahaya çıktı. Bunlar Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Elif ve Aycan iken Gönüllülerden Yasin, Cemal Can, Evrim ve Nisa idi. Takım olarak oynanan avantaj oyununu kazanan takım ise Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de haftanın eleme adayları 26 Nisan Pazar günü belli oldu. Cumartesi günü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, Pazar günü ise Ünlüler kazandı. Ünlülerin ada konseyinde yaptığı oylama sonucunda Yunus Emre ilk eleme adayı çıktı. Gönüllülerin ilk eleme adayı ise Gizem oldu.