27 Nisan Pazartesi Survivor'da ödül oyununda avantajı hangi takım kazandı?

Ekranların sevilerek takip edilen reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2020'nin 59. bölümünde, Ünlüler ve Gönüllüler önce, takımı ödül oyununa götüren avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Ödül avantaj oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazandı? Ödül oyunu esnasında neler yaşandı? Büyük ödül için verilen mücadele ve detayları...

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2020 10:26
Değiştirme Tarihi: 28.04.2020 10:29
27 Nisan Pazartesi Survivor'da ödül oyununda avantajı hangi takım kazandı?

Dün akşam yayınlanan yeni bölümde, Survivor Ünlüler ile Gönüllülerin büyük ödül mücadelesine avantaj oyunu ile başlandı. Survivor 2020’de takımlar, oyun öncesinde yarışmacı seçimini kazanmak için avantaj oyununa çıkıyor ve ödüle götüren o oyunda kendini garantiye almaya çalışıyordu.  27 Nisan Pazartesi günü Survivor 59. bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, ikişer kadın ve erkek yarışmacı ile avantaj oyununa çıktı. Bayrak yarışı yapılan oyunda, kazanan takımı ise finaldeki atışlar belirledi. Heyecanın doruğa çıktığı o anlarda, yarışmacılar büyük ödülü hedeflediği için güçlerini sonuna kadar ortaya koyduklarını belli ediyorlardı. Ödül oyununda avantajı kim kazandı? Detaylar haberimizde...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler takımları, Survivor yeni bölümde ödül oyunu öncesi, avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Takım olarak yarışılan oyunda iki takımdan ikişer erkek ve kadın yarışmacı sahaya çıktı. Bunlar Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Elif ve Aycan iken Gönüllülerden Yasin, Cemal Can, Evrim ve Nisa idi. Takım olarak oynanan avantaj oyununu kazanan takım ise Ünlüler oldu.

SURVIVOR 2020’DE BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’nin 59. bölümünde Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesi verilecek ödülü açıkladı. Acun Ilıcalı’nın “Arkadaşlar sizi buradan alıyoruz” diyerek anlattığı Survivor’da oyunu kazanan takım, geçen hafta verilen muhteşem evde geceyi geçirme imkanı kazandı. Ayrıca, kurulan lunaparktan faydalanacak takımı; birbirinde güzel şekerlerin olduğu, rodeo, langırt, fotoğraf kulübesi içeren lunaparktan sonra akşamında kazanan takımı kuzu çevirme bekliyordu...  Bunlara ek kazanan takım, Old Spice markasının şampuanı, deodorantı gibi birçok üründen yararlanma fırsatı yakaladı.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLER BİRER EKSİK YARIŞTI

Survivor’da ödül oyunu öncesinde takımlardaki sakatlıkları devam eden yarışmacılara son durumları soruldu. Gönüllülerden Barış ile Ünlülerden Sercan, kendilerini riske etmemek için ödül oyununda yer alamayacaklarını açıkladılar. Ünlülerden Mert ise ilk olarak oynamayacağını söylemişti fakat ödülün açıklanması sonrasında oynamaya karar verdi.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan ve gittikçe daha zevkli mücadelelerin ekrana geldiği Survivor 2020’de ödül oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Ödül oyununda yarışmacıları yine zor bir parkur bekliyordu. Kaydırak ile başlayan, havuzla devam eden parkur, tamamen güce dayalı bir parkurdu. Yarışmacılar, parkuru tamamlayıp atışlara geldiği zaman nefes nefese kalıyordu. Başa baş giden oyunda Ünlüler bir ara farkı açtı ve skoru 8-5'e getirdi fakat Gönüllüler oyunu çevirdi ve 9-8 öne geçtiler. İki takım da nefesler tutuldu ve gözler Berkan - Ersin mücadelesine çevrildi. Berkan, parkuru çok önce bitirip atışlara geldi. İlk başlarda atışları kaçırsa bile sayıyı rakibine vermedi. Ve ödülü takımına kazandırdı. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA BARIŞ İLE YASİN ÖDÜLDEN FAYDALANABİLECEK Mİ?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, muhteşem bir ödül için nefes kesen bir mücadele verdiler. Oyunu 8-5'ten çeviren ve 10-8 kazanan Gönüllüler oldu. Oyun sonrasında Acun Ilıcalı, Barış ile Yasin'e müjdeyi verdi. İki yarışmacının cezasının bittiğini duyurdu ve bugün kazanılan ödülden faydalanacaklarını açıkladı.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.