27 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de takım oyununu kim kazandı? Survivor'da takım oyununu kazanan takım

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan oyunlarda kendini daha da göstermeye başladı. Yarışmacıların kazanma isteği arttıkça daha çetin geçen parkurlarda rekabet de arttı. Dün akşam yayınlanan 89. yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takım oyunu için karşı karşıya gelirken; her iki takım da ödülü kazanmak istiyordu. Yarışmacıların parkurda adeta şov yaptığı oyunda kazanan kim oldu? İki takım yarışmacıları da ilk kez çıkacakları parkuru gördükten sonra nasıl heyecanlandı? Survivor'da ödül oyununu kazanan takım hangisi oldu? 27 Mayıs Çarşamba günü Survivor 2020'de takım oyununu kazanan taraf ve detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 09:33
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 09:34
27 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de takım oyununu kim kazandı? Survivor'da takım oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam da nefesler tutuldu, heyecan yine doruktaydı. Kalan son 11 kişi ile birlikte başlayan geri sayım, finale yaklaştıkça artan hırsla birlikte ekranlara gelmeye başladı. Finale yaklaştıkça büyüklüğü artan ödüller yarışmacıları daha da etkilerken parkurda neler oluyor? Dün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Survivor 2020'de oynanan takım oyununu kim kazandı? Büyük ödülü hangi takım elde etti? İşte detaylar...

SURVIVOR TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de ödüllerin heyecanı gün geçtikçe artmaya ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dün akşam Survivor'da ilk kez yeni bir parkurda mücadele etti ve bu yeni parkur son derece güç ve atış becerisi gerektiriyordu. Son ana kadar süren mücadelede yarışmacılar ödülü kazanmak için canla başla mücadele ederken müthiş ödülü kazanan sadece tek bir taraf oldu.

Heyecan dolu mücadelenin sonunda ödülü Ünlüler Takımı kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

 Murat Ceylan, oyunla ilgili detayları paylaştıktan sonra  merak edilen takım oyunu ödülünü de köfte ve piyaz olarak açıkladı. Ödülü öğrenen yarışmacılar her zaman olduğu gibi yine büyük mutluluk yaşadı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDE DUYGUSAL ANLAR

Survivor 2020'de parkur zorluklarının yanı sıra büyük özlemde yarışmacıları zorlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam oynanan iletişim oyunu sonrasında iki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kullanmak için salona geldiklerinde duygusal anlar yaşadı. Sevdikleri 3 arkadaşıyla görüntülü konuşma fırsatı yakalayan yarışmacıların gözyaşları sel oldu. İlk defa canlı canlı sevdikleriyle yüz yüze konuşabilme fırsatı yaşayan yarışmacıların sevinçleri görülmeye değerdi.