26 Mayıs Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu kim kazandı? Survivor'da İletişim oyununu kazanan takım...

Survivor 2020 dün akşam 88. bölümü ile nefesleri kesti. TV8 ekranında reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor 2020'nin 88. bölümde iletişim oyunu oynandı. Her oyunda olduğu gibi kimin kazanacağı kadar ödülün ne olduğu da Survivor'ın takipçileri tarafından merak ediliyordu. Bayramın 3. gününde iletişim ödülünü kazanmak isteyen takımların kıran kırana mücadelesi heyecanı doruğa çıkardı. Parkurda ter döken yarışmacılar, kendileri için büyük önem taşıyan, ruhlarını doyurma fırsatı buldukları iletişim oyununu kazanmak için adeta savaştı. Peki, 26 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu hangi takım kazandı? Kazanan takımın iletişim ödülü neydi? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2020 09:45
Değiştirme Tarihi: 27.05.2020 09:46

Ekranların fenomeni haline gelen ve 14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile hız kesmeden devam eden Survivor 2020’de Cumartesi akşamı Acun Ilıcalı’nın Instragram hesabından yapılan canlı yayınında dünya rekoru kırılmış, yarışmacının takipçileri yine varlığını ve desteğini göstermişti. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde ise Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, yeni bir iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. İletişim oyununda takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıkarak ilk defa oynanılan parkurda ter döktü ve iletişim oyununu kazanan takım, günün sonunda ödülüne kavuştu. İşte, 26 Mayıs Salı survivor 88. Bölümde oynanan iletişim oyunu ve detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Ünlüler tam takımı sahada yer alırken Gönüllülerden Yasin, Cemal Can, Nisa ve Evrim parkura çıktı. Zorlu bir parkurda ter dökerek bayrak yarışını kazanan Gönüllüler, avantaj oyununu kazanan takım oldu ve heyecan daha da arttı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan 88. yeni bölümünde iletişim oyunu ödülü, oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yarışmacıları heyecanlandıran ve duygulandıran iletişim ödülünü kazanan takım yarışmacıları, üç arkadaşına birden canlı olarak bağlanabilecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler takımını zor ve çekişmeli bir iletişim oyunu bekliyordu. İlk defa oynadıkları parkurda kaydırak ve havuzdakilere ek; birçok farklı engeli aşan Survivor yarışmacılarının, son kısımda, üç topu eğimli bir zeminine rağmen sepete sokmaları, her üç sepete de bir top girmesi gerekiyordu.

Bazı yarışmacılar, zorlu parkurda takılıp rakiplerinden geride kaldı. Geride kalan yarışmacılardan bazıları ise buna rağmen sayıyı almayı başarırken önde bitiren bazı yarışmacılar, rakiplerine atış şansı bile vermedi.

Avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımının ilk turdaki seçimi ise şöyle oldu:

Yasin – Sercan, Evrim – Elif, Cemal Can - Yunus Emre, Nisan – Aycan.

Survivor 2020’de iletişim oyunu Ünlülerden Sercan, Gönüllülerden Yasin eşleşmesi ile başladı. İlk oyunda Yasin, ayakkabısını düşürse de Sercan’dan önce parkuru bitirdi. Bu avantajla oyundaki ilk sayıyı alan Gönüllüler oldu. Gönüllüler 9-5 önde iken son oyunda Yunus Emre ile Barış karşı karşıya geldi. Survivor Barış'ın sayıyı almasıyla birlikte skor 10'a 5 oldu. Böylece Survivor 88. bölümde iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu ve ödül Gönüllüler'e gitti.