26 Eylül 2020 Masterchef eleme adayları kim oldu? Bugün Masterchef bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef’te haftanın eleme adayları belli oldu. Sevilen yarışma programında altıncı haftanın takımları arasındaki dokunulmazlık mücadelesi bu akşam sona erdi. 26 Eylül Cumartesi günü TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef 64. bölümde 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takım yarışmacıları da dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 00:37
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 00:37
26 Eylül 2020 Masterchef eleme adayları kim oldu? Bugün Masterchef bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8’in sevilen ve çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de altıncı haftanın eleme adayları bu akşam belli oldu. 26 Eylül Cumartesi MasterChef 64. Bölüme kadar 4 eleme adayı belli idi. Bu akşam oynanan son dokunulmazlık oyunu, son bireysel dokunulmazlık oyunu ve oylama sonucunda 5. ve 6. eleme adayı belirlendi. Peki, dokunulmazlığı kim kazandı, Mavi takım mı kırmızı takım mı? Bireysel dokunulmazlığı kazanan kimin adını söyledi? Oylamada en çok oyu alıp eleme potasına kim girdi? İşte 26 Eylül MasterChef Türkiye 2020 son bölümde yaşananlar…

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam özel bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 250 yıldır ihtiyaç sahiplerine yemek dağıtan Mihrişah Valide Sultan İmareti’nde dokunulmazlık mücadelesi verdi. Takımlar, altı çeşit yemeği bir saat içinde yaptılar. Değerlendirme ise 5 yemek üzerinden yapıldı. 7 özel konuğun kullandığı oylar sonunda Kırmızı takım, 4 yemekte başarılı oldu. Böylece, bu haftaki ilk dokunulmazlığı kazanmış oldular.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Bireysel dokunulmazlık oyunu ise dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları arasında oynandı. Bu oyunda yarışmacılardan 40 dakika içinde ana ürün bamya olan bir yemek yapmaları istendi. Tüm yarışmacılar, yaratıcı bir yemek yapmak için tüm hünerlerini sergiledi. 3 dakikalık market alışverişi sonrasında yemekler hazırlanmaya başladı. Yapılan yemekler içinde şefler tarafından en çok beğenilen ve gecenin kazanı Furkan oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de ilk iki dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazanmıştı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda ilk eleme adayları Özgül, Esra, Ayyüce, Eray olmuştu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan oldu. Onun eleme potasına gönderdiği yani 5. eleme adayı Barbaros oldu. Sonrasında yapılan oylamada en çok oyu alan Celal ise 6. eleme adayı oldu.