25 Mayıs Pazartesi Survivor 2020 karaoke yarışmasını kim kazandı? Survivor'da şarkı yarışması birincisi kim?

Survivor 2020'nin bayram özel progamında gerçekleşecek şarkı yarışmasının kazananı dün akşam yayınlanan 87. bölümde belli oldu. Bayramın ikinci gününde Survivor 2020’de yarışmacılar karaokede yarışmasında yeteneklerini sergileyerek hem eğlendiler hem rekabete devam ettiler. En iyi performansı sergilemek için tüm hünerlerini gösteren yarışmacılardan hangisi karaoke yarışmasını kazandı? Survivor izleyicilerinin belirlediği birinci kim oldu? 25 Mayıs Pazartesi günü herkesi ekrana Bayram Özel programı ile kilitlemeyi başaran Survivor 2020'de neler yaşandı? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 09:28
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 09:30
25 Mayıs Pazartesi Survivor 2020 karaoke yarışmasını kim kazandı? Survivor'da şarkı yarışması birincisi kim?

TV8 ekranlarının vazgeçilmezi Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde karaoke gecesi yaşandı. Acun Ilıcalı'nın duyurduğu bayram özel prgramına göre göre, bayramın ikinci günü yarışmacılar karaokede hünerlerini gösterecekti ve merakla beklenen gün geldi. Tüm yarışmacılar seçtikleri şarkı ile Survivor şarkı yarışmasını kazanmak için mücadele etti ve ortaya harika performanslar çıktı. Survivor şarkı yarışmasını kazanan isim ise, Acun Ilıcalı tarafından TV8’de canlı yayında açıklandı. Detaylar haberimizde...
 

SURVIVOR KARAOKE ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 bayram özel bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, dün akşam karaokede tam performans gösterdi. Yarışmacıların performansları, Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden değerlendirildi ve oradan verilen oylar sonrasında ise Survivor karaoke şarkı yarışmasının kazananı belli oldu.

Şarkı yarışması sonuncu Yunus Emre, bir öncesinde Evrim, sondan üçüncü de Sercan oldu. Survivor'da karaoke şarkı yarışması birincisi Cemal Can oldu. İkinci ise Ardahan oldu.

 

ŞARKI YARIŞMASI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 şarkı yarışmasını kazanan yarışmacı, gelecek sene düzenlenecek Survivor'da misafir olarak ağırlanacak.

 

BİRLEŞME PARTİSİNDE ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANMIŞTI?

Birleşme partisinde Survivor 2020 şarkı yarışmasında bütün yarışmacılar sahne almış ve diğer yarışmacılar ise 10 üzerinden puan vermişti. Performanslar sonrasında en yüksek puanı alan iki yarışmacı, birer kez daha sahne aldı. Survivor şarkı yarışmasında en yüksek puanı Cemal Can ile Ardahan aldı. Ardahan, 2. kez çıktığı sahnede bu sefer 150 puan almayı başardı. Cemal Can ise 149 puan aldı. Böylece Ardahan, Survivor 2020 şarkı yarışmasını kazanmıştı.