25 Mart Çarşamba Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler En iyiler oyununu kim kazandı? En İyiler ödülü ne oldu? 

25 Mart Çarşamba Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler En iyiler oyununu kim kazandı? En İyiler ödülü ne oldu? 
Yayınlanma Tarihi: 26.03.2020 10:25
Değiştirme Tarihi: 26.03.2020 10:27

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler dün akşam yayınlanan yeni bölümünde, 5. haftanın en iyilerinin mücadelesini seyirci ile buluşturdu. Survivor 2020 5. hafta performans tablosunda Ünlüler takımında erkeklerde Berkan, kadınlarda ise Elif birinci olmuştu. Gönüllüler takımında ise erkeklerde Yasin, kadınlarda da Nisa 1. olmuştu. İşte, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler en iyiler oyununun kazananı...

Survivor 2020, dün akşam yayınlanan 28. bölümde en iyiler ödül oyunu için iki takımı karşı karşıya getirirken nefesleri kesti. Ünlüler takımından Berkan ve Elif, Gönüllüler takımından Yasin ve Nisa, performans sıralamasında birinci olup kıyasıya yarıştılar. Peki, 25 Mart 2020 Survivor en iyiler ödülünü kazanan isimler kimler oldu? En iyiler ödülünü kimler aldı?

SURVİVOR EN İYİLER ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 performans birincileri oyununda ödülü kazanan kişi, beraberinde iki arkadaşını da seçerek kakaolu kek yemeye götürdü. Kazanan yarışmacılar, takımlarından 2'şer kişi aynı ödülden faydalanması için seçti.

SURVİVOR 2020 EN İYİLER ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de performans tablosu, yarışmacıların hafta boyunda katıldığı oyunlara göre belirleniyor. Devamında belirlenen bu performans tablosu, her pazar haftanın ilk ada konseyinde açıklanıyor. Bu hafta kadınlarda Ünlülerden Elif Gören, Gönüllülerde Nisa ilk sırayı aldı. Erkeklerde ise Ünlülerden Berkan ve Gönüllülerde Yasin birinci oldu.

Survivor en iyiler ödül oyununda ilk olarak Elif ile Nisa karşı karşıya geldi. 4 olanın kazanacağı en iyiler ödül oyununda kadınlarda kazananı Ünlülerden Elif oldu. Elif, en iyiler oyununu 4-1 skorla kazandı. Elif'in seçtiği kişiler Aycan ve Sercan oldu.

Survivor en iyiler oyunu erkeklerde Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Yasin karşılaştı. Ünlülerden Berkan 3-1 geriden gelerek Yasin'e karşı kazanmayı bildi. Berkan'ın seçtiği kişiler ise Aşkım ve Ersin Korkut oldu.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak.

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil