25 Haziran 2020 Survivor'da Annenize Sorduk oyununu kim kazandı? Arabayı kim kazanacak?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar araba ödülü için Annenize Sorduk adlı oyunu oynadı. Annelerine soru sorulan 7 yarışmacı, annelerinin verdiği cevapları bilmeye çalıştı ve araba ödülü için son 2 yarışmacı olabilmek için mücadele verdi. Peki, Survivor'da Annenize Sorduk oyununu kim kazandı? Araba ödülü için kimler yarışacak?

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 23:37
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 23:37
25 Haziran 2020 Survivor'da Annenize Sorduk oyununu kim kazandı? Arabayı kim kazanacak?

Survivor'da Annenize Sorduk oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, sevilen ve büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2020 yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. 7 yarışmacı bu akşam Survivor'da annelerine sorulan soruları bilerek arabaya bir adım daha yaklaşmaya çalıştı. Son 2 yarışmacının araba ödülü için yarışacağı bilen yarışmacılar, sorulan tüm sorulara doğru cevap vermeye çalıştı. Peki, Survivor'da Annenize Sorduk oyununu kim kazandı? Araba ödülü için kimler yarışacak?

SURVİVOR'DA ARABA FİNALİNE KİMLER KALDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam araba ödülü için Annenize Sorduk oyununu oynayan yarışmacılar adeta heyecandan ter döktü. Müthiş bir araba için annelerine sorulan sorulara aynı cevapları vermeye çalışan yarışmacılar, zorlu anlar yaşadı. Müthiş ödülde arabaya veda eden ilk isim Yasin olurken son 4'e Berkan, Elif, Cemal Can ve Nisa kaldı. Son 4'lüde müthiş bir çekişme olurken, annelerinin verdikleri cevabı en çok tahmin eden 2 isim Elif ve Berkan oldu. Böylelikle 2 yarışmacı Survivor'da araba ödülü için finalde yarışmaya hak kazandı.