24 Mayıs Pazar Survivor’da futbol maçını kim kazandı? Acun Medya mı Survivor 2020 mi? Nefes kesen rövanş!

Survivor 2020 nefes kesmeye devam ediyor! Survivor Bayram Özel programı, dün akşam ekrana gelen futbol maçı ile başladı. 24 Mayıs Pazar günü yayınlanan 86. bölümde Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Medya ekibi, bir kez daha futbol maçında karşı karşıya gelerek heyecanı zirveye taşıdı. İlk olarak Survivor birleşme partisinde karşı karşıya gelen iki takımın mücadelesinde, Acun Medya 10-9 galip gelmişti. O maçın rövanşında dün akşam Survivor yarışmacıları ile Acun Medya ekibi arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı ve maçın sonunda kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da futbol maçını kim kazandı? Acun Medya mı yoksa Survivor 2020 takımı mı maçın kazananı oldu? İşte, futbol maçının detayları…

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 11:05
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 11:07
24 Mayıs Pazar Survivor’da futbol maçını kim kazandı? Acun Medya mı Survivor 2020 mi? Nefes kesen rövanş!

Yarışmacılar ile Acun Medya arasında oynanan maçlara dün akşam bir yenisi daha eklendi ve Bayram Özel programında heyecan doruğa çıktı. Acun Medya ile Survivor 2020 takımı arasında oynanan futbol maçında kimin galip geleceği merak uyandırıyordu çünkü bir önceki maçta Acun Medya kazanarak hafızalara kazınmıştı. Rövanş maçında rekabet daha da artacağından, nefesler tutulmuştu ve günün sonunda maçın kazananı belli oldu. İki takım da unutulmaz gollere imza atarak geceye damga vurdu. Futbol derbisinin detayları haberimizde.

FUTBOL MAÇINDA KİM HANGİ TAKIMI TUTTU?

Acun Ilıcalı, Survivor derbisi öncesinde yarışmacılara hangi takımı tuttuklarını sorduğunda, benchte oturan ve maçın yedek isimleri olan Yunus Emre ile Elif, Survivor 2020 takımını tuttuklarını söyledi.

Onların dışında kalan Cemal Can, Nisa, Evrim, Barış ise Acun Medya’nın maçı kazanacağını düşündüklerini söyleyerek taraflarını belli ettiler.

SURVIVOR FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor derbisinde Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Medya karşı karşıya geldi. Survivor 2020 takımında Yasin, Nihat, Sercan, Aycan, Ardahan, Aycan, Berkan as olarak çıkarken yedeklerde ise Yunus Emre ile Elif yer alıyordu.

Acun Medya ekibi ise Acun Ilıcalı, İrem Kanan, Maxi, Murat Ceylan, Esat Yontuç, Serdar olarak sahaya çıktı. Nefes kesen bir mücadelenin sergilendiği Survivor derbisinde unutulmayacak goller ekrana geldi. Acun Ilıcalı, 10 numara olarak oynadığı futbol maçında yine gücünü gösterdi. Acun Ilıcalı, muhteşem hareketleri ve attığı golleri ile Acun Medya'nın maçı kazanmasında büyük rol oynadı.

Survivor'da futbol maçı rövanşını Acun Medya 13-10 kazandı ve yine yerini vermemiş oldu.

SURVİVOR DERBİSİ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Oyundan önce Survivor derbisini kazanan takımı tutanların kazanacağı ödül açıklandı.

Buna göre kazanan takım ve destekleyenlerin Dardanel Tonlu makarna kazanacağını Acun Ilıcalı duyurdu fakat maç sonrasında maç yapanların çok olmasını ve herkesin çok ciddi efor sarf ettiğini de  gözönüne alarak herkesin ödülden yararlanacağını açıkladı.

İLK MAÇI KİM KAZANMIŞTI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde yayınlanan tarihi derbide Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi karşı karşıya gelmiş; Acun Ilıcalı’nın “son 10 yılda kadro olarak gördüğüm en güçlü 2. takım” dediği Survivor 2020 yarışmacıları ile nefes kesen bir futbol maçı yapmıştı. Soluksuz izlenen geleneksel Survivor derbisinde galip gelen takım; 10-9 skorla Acun Medya takımı oldu.