23 yıl sonra bir ilk! Rus güzelin tacı geri alındı

23 yıl sonra bir ilk! Rus güzelin tacı geri alındı
Yayınlanma Tarihi: 23.03.2019 13:25 | Değiştirme Tarihi: 23.03.2019 13:26

Rusya'da gerçekleştirilen 'Miss Moskova' güzellik yarışmasında 23 yıl sonra bir ilk yaşandı. Yarışma kurulu, sözleşmedeki kurallara uymadığı gerekçesiyle 2018 güzeli olarak seçilen Alesya Seremenko'nun tacını geri aldı. Semerenko için 'uymadı' denilen kural ise Instagram paylaşımları...

Miss Moskova'da yarışma tarihinde ilk kez bir güzelin tacı geri alındı. Yarışmanın Instagram hesabından yapılan duyuruya göre, 2018 güzeli Alesya Semerenko, tacını ikinci güzel Kseniya Palenova'ya vermek zorunda kaldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmanın organizatörü Tatyana Andreyeva-Falk'a göre, Semerenko'nun yıl içinde hayır etkinliklerine katılması gerekiyordu, ancak bu kuralı yerine getirmedi.

Komsomolskaya Pravda'ya konuşan Andreyevna-Falk, "Yarışmanın bitmesinin ardından geçen üç aydır hiçbir etkinliğe katılmadı, ona ulaşamıyoruz da. Ulaştığımızda da hasta olduğunu, iyi hissetmediğini söylüyor. Ancak Instagram'da aktif bir yaşam sürüyor" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Falk "Bu kadar kayıtsızlıkla daha fazla bir şey yapılamaz. Tacı ondan zor aldık. Ayrıca taç, içler acısı durumdaydı. Kırmış, tamir gerekiyor. Bu değerli bir taç, gümüş ve altın kaplamalı, yarı değerli taşlarla süslü" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İşte Alesya Semerenko'nun tacının alınmasına gerekçe gösterilen Instagram paylaşımlarından bazıları...