21 Mayıs Perşembe Survivor 2020'de Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan oyunlara da yansıyor ve yarışmacıların kazanma hırsı TV8 ekranlarındaki mücadelelerde belli oluyor. 14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile başlayıp izleyicinin gönlüne taht kurmayı başaran Survivor 2020'de bir an olsun düşmeyen nabız, reyting rekorları kırdırmaya devam ediyor. Dün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Survivor 2020'de Anlat Bakalım oyunu oynanırken yaşanan komik ve keyifli anlar, Acun Ilıcalı'nın duyurduğu lezzetli ödül ile bazen yerini nefes kesen bir mücadeleye bıraksa da, yarışmacıların yüzlerinde her an gülümseme vardı. Murat Ceylan'ın sunumu ile oynanan Anlat Bakalım'ı dün akşam kim kazandı? hangi takım büyük ve lezzetli ödülü hak edip karnını doyurma fırsatını buldu? Ödül neydi? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 09:52
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 09:56
21 Mayıs Perşembe Survivor 2020'de Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Survivor her akşam ekrana gelen yeni bölümleri ile mücadeleye hız kesmeden devam ederken dün akşam izleyiciler yeni bir çekişmeye şahit oldu. Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen Anlat Bakalım oyununu kazanan takım büyük ve lezzetli ödülün sahibi olacaktı. Peki, dün akşam Anlat Bakalım oyununda yaşanan keyifli anları geride bırakarak büyük ödülü kazanan takım hangisi oldu? Büyük ödül neydi? Detaylar haberimizde...

SURVIVOR'DA ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

"Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı" sorusunun yanıtı, dün akşam oynanan ve kıyasıya süren mücadelenin sonunda belli oldu. Toplamda 7 olan takımın kazanacağı Anlat Bakalım oyununda iki takım da hem eğlendi hem de son ana kadar ödülü kazanmak için yarışmaya devam etti.  6-6'ya gelen oyun sonunda nefesler tutuldu ve son etabı Gönüllüler takımı kazanarak müthiş ödülün keyfini çıkardı.

ANLAT BAKALIM OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

Anlat Bakalım'da ödülü kazanan takım adeta ziyafet çekti. Kendilerine özel gelen tepsilerde börek, peynir, bal ve kaymak yiyen yarışmacılar adeta ödüle doydu.

ACUN ILICALI SÜRPRİZİ

Anlat Bakalım oyununda nefes kesen dakikaların ardından ödülü kazanan Gönüllüler takımı büyük bir sürpriz yaşadı. Acun Ilıcalı'nın dahil olmasıyla birlikte ödülü hep beraber yiyerek muhteşem lezzetlerin keyfini çıkaran yarışmacılar, mutluluklarını an be an ekrana yansıttı.