2018 Miss Universe Yeni Zelanda finalisti Amber Lee Friis evinde ölü bulundu

2018 Miss Universe Yeni Zelanda finalisti Amber-Lee Friis, 23 yaşında hayatını kaybetti. Güzellik yarışmasının genç finalistinin, evde ölü bulunduğu açıklandı Genç modelin ölümüyle ilgili pek fazla detay bilinmese de intihar ihtimali üzerinde duruluyor. 

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 15:55
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 15:56
2018 Miss Universe Yeni Zelanda finalisti Amber Lee Friis evinde ölü bulundu

2018 yılında Yeni Zelanda'da düzenlenen güzellik yarışması Miss Universe'de finalist olarak yarışmayı tamamlayan 23 yaşındaki Amber-Lee Friis yaşamını yitirdi. Arkadaşlarının kendisinden haber alamaması üzerine polis ihbarında bulunduğu ve genç kadının ölümünün bu şekilde ortaya çıktığı da gelen bilgiler arasında. 

Haber ile ilgili metin girin!.

23 yaşındaki Friis'in ölüm nedeniyle ilgili henüz net bir şey olmasa da, ilk bulguların intihar olduğu belirtiliyor. Kesin bir sonuca varmak için çalışmaların sürdüğü belirtilirken, yarışmanın organizatör de, genç ismin ölümüyle ilgili sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

CEO Nigel Godfrey, “Amber’ın trajik ölümünü öğrenmiş bulunuyorum. O çok samimi, dürüst ve enerji dolu bir insandı. Onu çok seviyor ve saygı duyuyorduk. Huzur içinde uyu” dedi.