2005 yılında boşanan Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 19 yıl sonra aynı projede

2000 yılında evlenen ve 5 yıl sonra boşanan Brad Pitt ve Jennifer Aniston, ayrıldıktan 19 yıl sonra ilk kez aynı gösteride bir araya geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 11:20
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 11:20
2005 yılında boşanan Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 19 yıl sonra aynı projede

Angelina Jolie'den boşandıktan sonra, adları sık sık bir arada yazılan Jennifer Aniston ile Brad Pitt, yıllar sonra bir araya geldi. Ünlü çifti bir araya getiren proje ise Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler adlı film okuma etkinliği oldu. 

Yardım için düzenlenen bu etkinlikte, Pitt ve Aniston'ın haricinde Morgan Freeman, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Julia Roberts, Jimmy Kimmel, John Legend, Ray Liotta ve Sean Penn de vardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Çok sayıda ünlü isim, proje kapsamında 1982 yapımı komedi filmini okuyarak canlandırdı. 

Video görüşme şeklinde yapılan etkinlikte, ünlü yıldızlar evlerinin oturma odalarından seslendi.  Pitt ve Aniston’ın birbirlerini gördükleri için heyecanlı olmaları dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dane Cook’un ev sahipliğinde yapılan etkinlik, 12 Ocak 2010 Haiti depremine cevaben aktör Sean Penn tarafından kurulan kar amacı gütmeyen CORE adlı kuruluşa bağış toplama amacıyla yapıldı. Kuruluş, doğal ya da insan eliyle oluşan afetlerde yardım etmeyi amaçlıyor.