“20 yıllık kuaförüm var değiştirmedim... Ben sadece kocalarımı değiştiriyorum”

Yaşadıklarından ve tecrübe ettiklerinden örneklerin yer aldığı Hayatla Geçinmeyi Seçtim kitabıyla Gel Konuşalım canlı yayınına katılan Nilgün Belgün çok özel açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 10:39
Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 11:41

Nilgün Belgün'ün açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

* 20 yıllık kuaförüm vardır hiç değiştirmem. 20 yıllık makyözüm vardır hiç değiştirmem. Sadece kocaları değiştiriyorum.

"BENİ KİMSE KOLAY KOLAY YIKAMAZ"

* Tek başıma buraya kadar gelmişim. Ben devamlı gülen biri değilim. Çok zor günler yaşadım. Ben mutlu olmak üzerine yaşayacağım dedim ve hayatla iyi geçinmeye çalıştım. Beni hiç kimse kolay kolay yıkamaz.

* Güçlü bir karakterim. Sinirlenince zıp zıp zıplıyorum. Ben sadece iş hayatında disiplinliyim. Tiyatroya aşığım. Gerçekten hatalıysam gider özür dilerim ama hatasızsam hakkımı aramak için nerelere gidilmesi gerekiyorsa giderim.

3 ERKEKLE EVLENDİM 4 NİKAHIM VAR

*3 erkekle evlendim ama 4 nikahım var. Çünkü bir tanesini, 'Acaba iyidi de ben mi yanlış anladım' deyip tekrar aldım. Hepsi arkadaşımdır. Ben bu enerjiyle alıp başımı gidiyorum. Arkama bir bakıyorum hepsi geride kalmış. 

*Birileri vardı. Hatta o biriyleriyle senin programına çıkmıştım. Birileri olsa programa tek kalmazdım. Aşk insanın içindedir.

"1998 YILINDAN BERİ KALİFORNİYA'YA GİDEN İLK KADIN OYUNCU OLDUM"

7 yıldır aynı oyunu kapalı gişe oynuyorum. Amerika gösterimde yaktım yıktım ortalığı. Kaliforniya'ya en son 1998 yılında Yılmaz Erdoğan gitmiş oyuncu olarak. 1998 yılından beri ilk defa bir kadın oyuncu olarak ben gittim. Ve kıyamet koptu. Palo Alto'ya gittim, Cüneyt'e telefon ettim gel kahve içelim diye. 

Benim yaptığım şey, stand-up değil. Ben bir WomanShow yapıyorum. Yani tek kişilik bir kadın şovu yapıyorum

GÜLDÜREN ANI

Oyuncularda trak diye bir şey var. Nerede trak orada bırak diye. Bir anda oyuncunun hafızası gider ama bu çok kısa sürer. Şarkıcıya da oluyor bunlar. Öyle olduğu zaman, karşıdaki oyuncu replikleri bildiği için sana hatırlatır seyirci anlamaz. Sahnede bana bir anda trak geldi. Sonra sahne bitti araya gittik. Ali dedim (Poyrazoğlu) kusura bakma bana trak geldi. Ne trağı kızım, sana al trak geldi dedi. Tüm sahneyi ben oynadım tek başıma. 

"GENÇ SEVGİLİM DE OLABİLİR"

Benim için yaş önemli değil, sevgilim genç de olabilir.

Bodrum'da Hande Ataizi ile aynı oteldeydik. O zaman şu anki sevgilisiyle ilişkileri olduğunu biliyordum. 15 gün birlikte tatil yaptılar.