20 Mayıs Çarşamba Survivor erzak oyununu hangi takım kazandı? Survivor ödül oyununda heyecan doruğa çıktı...

Dün akşam büyük bir çekişmeye şahit olan ödül oyununda erzak ödülünü hangi takımın alacağı merak konusuydu. Sona yaklaştıkça artan hırs ve rekabet, tüm oyunlarda etkisini göstermeye başlayınca, yarışmacıların parkurdaki performansları da yine nefes kesti. Adaların birleşmesiyle de artan nabız, oyunlara nasıl yansıdı? Karınlarını doyurmak ve ada şartlarında daha güçlü durabilmek adına büyük önem taşıyan erzak oyununun kazananı hangi takım oldu? Erzak oyununda neler yaşandı? Tüm detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 10:17
Değiştirme Tarihi: 21.05.2020 10:19

Her geçen gün daha büyük bir heyecana sebep olan ve yarışmacıların sona yaklaştıkça daha da hırslandığı yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam yine nefesler tutuldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam erzak oyunu için karşı karşıya gelirken; her iki takım da yeni haftada aç kalmamak için terinin son damlasına kadar mücadele etti. Yeni haftada erzak ödülüne kavuşan takım ise oyunun sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da erzak oyununu hangi takım kazandı? İşte, detaylar...

 

ERZAK ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da erzak oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı dün akşam yaşanan mücadelenin ardından belirlendi. Ünlüler ve gönüllüler takımı haftayı aç geçirmemek adına erzak oyununda karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacılarınında parkurda zor anlar yaşadığı oyunda, bir takım daha ağır bastı ve erzağı kazanan taraf oldu. Adaların birleştiği haftada Survivor erzak ödülünü kazanan takım Gönüllüler oldu.

 

ADALAR BİRLEŞİYOR!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de beklenen an geldi ve Mert'in elenmesinin ardından iki takım yarışmacıları aynı adada kalmaya başlayacak. Gönüllüler takımının ünlüler takımının yaşadığı adaya geçmesiyle birlikte ortaya nasıl görüntüler yansıyacağı oldukça merak ediliyor.

 

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda dün akşam yarışmacılar kendilerini sınayacak bir oyun için karşı karşıya geldiler. Final öncesi büyük önem taşıyan bireysel sembol oyununda, yarışmacılar avanyaj kazanabilme adına mücadele ederken erkeklerde Yasin, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Ardahan oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Son ana kadar mücadeleyi elden bırakmayan yarışmacılar arasında kazanan isim Nisa oldu. 

Böylelikle bu haftanın sembol kazanan yarışmacıları büyük final öncesinde sembollerine bir sembol daha sembol ekleyerek avantaj elde etmiş oldu.

 

SURVIVOR ÖDÜL NEYDİ?

Survivor bireysel sembol oyunlarında başarılı olan yarışmacılar, birer arkadaşlarını seçerek ödüle götürme hakkı elde etti. Kıymalı pide ödülü için Ardahan Evrim'i seçerken, Nisa da Cemal Can'ı seçti.

 

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da dün gecenin en çok merak edilen sorusunun cevabı SMS sıralamasının açıklanması ile belli oldu. Bu hafta belirlenen beş eleme adayı arasında en az SMS oyu alan bu şekilde ortaya çıktı. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor 2020’de bu hafta yarışmaya veda eden isim ünlüler takımından Mert oldu.