20 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyunu kazananları...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler konsepti ile bu sezon heyecanı bir an olsun eksiltmedi. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam bireysel sembol oyunu oynandı. Salı akşamı ünlüler takımından Survivor Mert'in adaya veda etmesi sebebiyle de bireysel sembol oyununa çıkan isimlerden bir kişi daha azalmış oldu. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı çıktığı oyunda, finale çok az bir zaman kala bireysel sembolü kazanarak avantaj kazanan isimler belirlenirken nefesler tutuldu. Survivor'da bireysel sembol oyununu kim kazandı? 20 Mayıs bireysel sembol oyununun kazananları kimler oldu? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 09:56
Değiştirme Tarihi: 21.05.2020 10:04
20 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Bireysel sembol oyunu kazananları...

14. sezonuna hız kesmeden devam eden ve finale yaklaştıkça heyecanın, rekabetin daha da arttığı Survivor 2020'de dün akşam yine nefes kesen çekişmeli bir mücadele vardı. Kadınlar ve erkekler bireysel sembol için parkurda dirençlerini ortaya koyup ter dökerken, kazanan belli oldu ve her geçen hafta daha da değer kazanan sembol ödülü sahiplerini buldu. Peki, bireysel sembolün sahibi kimler oldu? Kimler sembolü kazandı? İşte o detaylar...

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda dün akşam yarışmacılar kendilerini sınayacak bir oyun için karşı karşıya geldiler. Final öncesi büyük önem taşıyan bireysel sembol oyununda, yarışmacılar avanyaj kazanabilme adına mücadele ederken erkeklerde Yasin, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Ardahan oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Son ana kadar mücadeleyi elden bırakmayan yarışmacılar arasında kazanan isim Nisa oldu. 

Böylelikle bu haftanın sembol kazanan yarışmacıları büyük final öncesinde sembollerine bir sembol daha sembol ekleyerek avantaj elde etmiş oldu.

SURVIVOR ÖDÜL NEYDİ?

Survivor bireysel sembol oyunlarında başarılı olan yarışmacılar, birer arkadaşlarını seçerek ödüle götürme hakkı elde etti. Kıymalı pide ödülü için Ardahan Evrim'i seçerken, Nisa da Cemal Can'ı seçti.

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da Salı gecesinin en merak edilen sorusunun cevabı SMS sıralamasının açıklanması ile belli oldu. Bu hafta belirlenen beş eleme adayı arasında en az SMS oyu alan bu şekilde ortaya çıktı. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor 2020’de bu hafta yarışmaya veda eden isim ünlüler takımından Mert oldu.