2 Temmuz 2020 Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Ödülü kazanan Kırmızı takım mı, mavi takım mı oldu?

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da finale çok az bir zaman kala yarışmacılar ödül oyunlarını kazanıp son haftalarını rahat geçirmek istiyorlar. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadeleyi kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 23:25
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 23:26
2 Temmuz 2020 Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Ödülü kazanan Kırmızı takım mı, mavi takım mı oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından heyecanla ve beğeniyle takip ettiği Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Parkurda adeta fırtına gibi esen 2 takım yarışmacıları, müthiş ödüle sahip olabilmek için son ana kadar mücadele etti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da müthiş ödülü kazanan takım...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları mükemmel bir ödül için karşı karşıya geldi. Oldukça zorlu bir parkurda mücadele eden 2 takım yarışmacıları da ödülü fazlasıyla istiyordu. Cemal Can, Sercan ve Yasin'in yer aldığı mavi takım, Barış, Berkan ve Elif'in yer aldığı kırmızı takım yarışmacılarıyla karşı karşıya geldi. Ödül oyununda son ana kadar parkurda ter döken yarışmacılar arasında bir takım daha başarılı oldu ve müthiş ödülü kazandı. Survivor'da nefes kesen mücadeleyi kazanan takım 10-4'lük skorla mavi takım yarışmacıları oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor'da ödül oyununu kazanan mavi takım yarışmacıları bu akşam adeta ziyafetle buluştu. Oyun sonrasında dondurma, fırında köfte patates, cacık ve salatayla buluşan yarışmacılar karınlarını ziyafetle doldurdu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de bu akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından kırmızı takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından kırmızı ve mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi takım kaptanlığını kazanan Cemal Can kendine yakın olan isimleri takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin