5 Şubat 2020 Doya Doya Moda günün puanlaması: Günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda günün puanlaması belli oldu. Büyük beden yarışmacıların günün konsepti "Pofuduk mont şıklığı" idi. Jüri üyeleri, konsepte göre kendine bir tarz belirleyen yarışmacıları değerlendirdi ve günün birincisini belirledi. İşte Doya Doya Moda günün puanlaması...

Yayınlanma Tarihi: 05.02.2020 15:43
Değiştirme Tarihi: 05.02.2020 16:42

TV8 ekranların sevilen moda yarışması Doya Doya Moda'da günün puanlaması yapıldı. Dört jüri üyesi, günün konsepti olan "Pofuduk Mont Şıklığı"'na göre kombinlerini değerlendirdi. 7 yarışmacı, en yüksek puanı almak için kıyasıya yarıştılar. Peki, Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da günün en yüksek puan alanı ile en düşük puanını alanlar belli oldu. Ebru ve Neslihan, aldıklar onar puan ile Doya Doya Moda'da günün en düşük puanını alan yarışmacılar oldu. Doya Doya Moda'da jürilerden en yüksek puanı almayı başaran ise 20 puanla Su oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA

Doya Doya Moda, 25 Kasım 2019'da başlayan program hafta içi her gün 12.45'te TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez.