2 Haziran Salı Survivor’da elenen isim kim? Dün akşam Survivor'da kim elendi? Şampiyonluk hayallerine veda...

14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile başlayan Survivor 2020'de her geçen gün artan heyecan ve rekabet sona geldikçe ekranlarda daha çok hissedilmeye başlandı. Yarışmacıların hem fiziken hem de mental olarak yorgunluklarının artması ve kazanma isteklerinin perçinlenmesi, oyunlara da yansıdı. Oynanılan dört farklı dokunulmazlık oyununun tümünde Ünlüler takımının kaybetmesi sebebi ile takımda kalan dört yarışmacı da bu hafta eleme potasına çıkmış, aralarından hangisinin adaya veda edeceği, yarışmanın sevenleri tarafından merak edilmeye başlanmıştı. Dün akşam toplanan konseyde, Survivor 2020'ye veda eden o isim belli oldu. 2 Haziran Salı Survivor 2020 95. bölümde adaya veda eden kim oldu? Dün akşam ada konseyinde neler yaşandı? Sms sıralamasının açıklanması ile birlikte gideceği belli olan o isim ve konsey detayları haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 09:54
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 10:06
2 Haziran Salı Survivor’da elenen isim kim? Dün akşam Survivor'da kim elendi? Şampiyonluk hayallerine veda...

Dün akşam 95. yeni bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2020'de heyecan yine doruktaydı. Adaya veda edecek bir kişinin daha belli olacağı konseyi herkes merakla bekliyordu. Ünlüler takımının dört dokunulmazlık oyununu da kaybetmesi üzerine, kalan dört kişi de eleme potasına çıkmış ve eleme adayı gösterilmişti. Peki, dün akşam Survivor'a veda eden isim kim oldu? Acun Ilıcalı'nın konseyde açıkladığı isim kimdi? İşte, gelen SMS oyları ile yarışmaya veda eden o isim...

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de Ünlüler takımından yarışmaya veda eden isim dün akşam SMS oylaması neticesinde belli oldu. Pazar günü toplanan ada konseyinde, Ünlüler takımından Sercan, Yunus Emre, Aycan ve Elif için halk oylaması yapılmıştı. Acun Ilıcalı, dün akşamki yeni bölümde, SMS oylaması sonucuna göre adaya veda eden ismi açıkladı. Arkadaşları arasında en az oyu alarak Survivor’dan elenen isim Aycan Yanaç oldu.

ÜNLÜLER TAKIMI 16. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Elif

2. Sercan

3. Yunus Emre

4. Aycan

SMS SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

SURVIVOR AYCAN YANAÇ KİMDİR?

Survivor Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 tarihinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğdu.  Futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir. Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.

Kadınlar U-19 Milli takım kadrosunda yer almıştır. Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, Polonya ve Litvanya Milli takımlarına karşı forma giymiştir. En son 7 Nisan 2018 tarihinde Estonya Milli takımı ile oynanan maçta Türkiye Bayan Futbol A Milli formasını giymiştir.

Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.

Survivor Aycan Yanaç, genel performans tablosuna göre 7. sırada yer alıyor. Başarılı yarışmacı, 270 oyuna çıkmış ve bunların 141’in kazanmış olup yüzde 52 başarı oranına sahiptir.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

2 Haziran Salı günü Survivor 2020’nin 95. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir iletişim ödülü oyunu oynandı. Mental olarak her iki takım için de büyük önem taşıyan İletişim Oyunu'nda Gönüllüler, oyuna iyi başlasa bile oyun içinde yaşanan tartışmalar, duygusal anlar sonrasında Ünlüler takımı arayı kapattı ve öne geçti.

Yunus Emre’nin sakatlanması sonrasında üç kişi yarıştıkları iletişim oyununda Ünlüler, 10-6 skorla Gönüllüleri yenerek iletişim oyununu kazandılar. Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazanarak hem aileleriyle telefonda görüşme yapma hakkı hem de Instagram hesaplarına video koyma hakkını kazandılar.