2 Haziran Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu kim kazandı? Ödül neydi? Cemal Can oyunu neden bıraktı?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan ve çekişme oyunlarda da kendini belli ediyor. Özellikle de yarışmacıları mental olarak rahatlatan ve sevdiklerine bir olsun daha yakın hissettirebilen iletişim ödülleri için her hafta oynanan iletişim oyununda büyük bir mücadele veriliyor. Bu hafta da iki takımın parkurda sınırları zorladığı bir iletişim oyunu oynandı ve oyunun sonunda iletişim ödülünü kazanan takım belli oldu. Cemal Can'ın Sercan ile yarıştığı iletişim oyununda Cemal Can'ın neden yarışı bıraktığı ise merak konusu oldu. Peki, iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi? İletişim oyunu ile ilgili merak edilen her şey haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 10:24
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 10:27
2 Haziran Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu kim kazandı? Ödül neydi? Cemal Can oyunu neden bıraktı?

Her bir bölümü ile sevenlerini TV8 ekranlarına kilitlemeyi başaran Survivor 2020'de dün akşam da nabız bir an olsun düşmedi. Yarışmacılar için büyük önem taşıyan iletişim oyunu için parkurda karşı karşıya gelen takımlar, terinin son damlasına kadar mücadele ederek ödülü kazanmaya çalıştı. Parkurda Sercan ile karşı karşıya gelen Cemal Can'ın oyunu yarısında bırakıp yürümeye başlaması izleyenleri şaşırttı. Kolyesi koptuğu için öncesinde morali bozulan ve ağlayan Cemal Can, dün oynanan iletişim oyununda modunu bir türlü yükseltemediği için yarışa aynı istekle devam edemedi ve sayıyı alan Sercan oldu.  Peki iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde iletişim oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, avantaj oyunu için mücadele etti. Rakip takımdan yarışmacı seçecek takımı belirlemek için oynanan avantaj oyununda iki kadın, iki erkek olmak üzere takımlardan dörder yarışmacı bayrak yarışına çıktı.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı oyunun sonunda avantajı kazanan takım Ünlüler oldu.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de bu hafta çok özel bir iletişim ödülü vardı. Oyundan önce Murat Ceylan, kazanan takımın alacağı ödülü açıkladı. Buna göre, Survivor’da iletişim oyununu kazanacak takımın yarışmacıları, telefonda konuşma hakkı kazanacaktı fakat Ünlüler kazanırsa hem Instagram hesaplarına birer dakikalık video koyma hakkı olacak hem de aileleri ile sesli görüşme hakkı olacaktı.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. 3,5 aylık Survivor serüvenlerinde sevdiklerinin sesini duyabilecek olan yarışmacılar, iletişim oyununu kazanmak için parkurda inanılmaz bir mücadele verdi.

İletişim oyununda yarışmacılarıı engellerle dolu uzun bir parkur beklerken; finalde ise iki tane halkayı, çubuğa takmaları gerekiyordu.

Oyuna hızlı başlayan takım Gönüllüler oldu. İlk dört oyunu alan Gönüllüler, bu farkı koruyamadı. Skor 4-0 iken Ünlüler, oyunları almaya başlayıp skoru 4-4 yaptılar. İlk başta dört kişi oyuna çıkan, Yunus Emre’nin sakatlanması ile üç kişi olarak oyuna devam eden Ünlüler, büyük bir performans sergileyerek geriden geldikleri oyunda 10’a 6 skorla İletişim oyununu kazandılar.