2 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte müthiş mücadelenin kazananı

2 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte müthiş mücadelenin kazananı
Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 22:13
Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 22:15

MasterChef Türkiye'de heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Bu haftanın ilk oyunu olan kaptanlık oyununda çöp şiş pişiren yarışmacılar, oldukça eğlenleri anları televizyona yansıttı. Son ana kadar mücadele eden yarışmacılar arasında bir kişi mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla izlenen yarışma programı MasterChef'te bu hafta kaptanlık oyununda nefesler tutuldu. Çöp şişten mangal yapan yarışmacılar arasında eğlenceli dakikalar yaşandı. En iyi çöp şişi pişiren yarışmacı kaptan olmaya hak kazandı ve kırmızı takımın kaptanını belirledi. İşte, MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan isim.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu hafta kaptanlık oyunu için bireysel olarak mücadele eden yarışmacılar zorlu dakikalar yaşadılar. Mavi takımın kaptanlığı için en iyi çöp şişi pişirmeye çalışan yarışmacılar arasında bir isim mücadeleden galibiyetle ayrıldı ve mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. En iyi çöp şişi yaparak bu hafta mavi takımın kaptanı olan isim Alican oldu ve Alican kırmızı takımın kaptanını Cemre olarak belirledi.