19 Mayıs Salı Survivor 2020'de kim elendi? Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu! İşte o isim...

Geçtiğimiz hafta Ersin Korkut'un sakatlığı sebebiyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalması, SMS sıralamalarının bu hafta daha büyük bir heyecan ile beklenmesine sebep oldu. Bu yıl Ünlüler Gönüllüler formatı ile izlenme rekorları kırmaya devam eden Survivor 2020’de dün akşam konsey toplandı ve Survivor hayallerine veda eden isim açıklandı. Survivor 81. bölümde Ünlüler ile Gönüllülerde SMS sıralamasında en çok oy alan yarışmacıların belli olmasıyla nefesler tutuldu. Survivor’dan elenen isim kim oldu? 19 Mayıs Salı Survivor 2020 ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 09:39
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 10:19

14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile devam eden ve her bölümünde seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Survivor 2020'de dün akşam bir kişi daha şampiyonluk hayallerine ve adaya veda etti. Survivor’da bu hafta iki takımın da dokunulmazlığı kaybetmesi ve ikisinden de eleme adayları çıkarılması üzerine Ünlülerden Mert ile Aycan, Gönüllülerden Yasin ilk eleme adayı olmuştu. Dün akşam yayınlanan 81. bölümde ise ada konseyinde SMS sıralamasında en çok oy alan iki yarışmacının isimleri ile haftanın eleme adayları belirlendi ve ismi çıkan adaylar arasında en düşük SMS oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti.19 Mayıs Salı Survivor ada konseyi detayları, elenen isim ve SMS sıralaması haberimizde...

 

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı hem Gönüllüler hem Ünlüler kazandı. Sırasıyla yapılan ada konseylerinde Ünlülerden eleme adayı olarak Aycan ve Mert çıkarken Gönüllülerden ise Yasin çıktı.

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler için kullanılan SMS oylaması sonuçları açıklandı. Geçen hafta kullanılan oylar ile bu haftanın oyları toplanarak SMS sıralaması belirlendi. Bu oylama göre Ünlüler takımında en çok oy alan yarışmacı Elif oldu. Gönüllülerde ise en çok oy alan kişi Barış oldu. Ünlülerden Elif, eleme adayı olarak Sercan'ın ismini söyledi. Gönüllülerden Barış'ın eleme adayı olarak gösterdiği kişi Cemal Can'dı.

Böylece Survivor’da bu hafta eleme adayları; Mert, Aycan, Sercan, Yasin ve Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de eleme adayları çok zorlu bir listeden oluşuyordu. Birbirinden güçlü adayların yer aldığı listede Survivor’dan kimin eleneceği merak konusuydu. Sona yaklaştıkça daha da zorlaşan yarışmaya bu beş aday arasından bir kişi adaya veda edecekti. Bu adayın kim olacağını ise 14. Hafta SMS sıralaması belirledi ve halk oylamasında en az oyu alan Mert, Survivor’dan elenen isim oldu.

 

SURVIVOR MERT ÖCAL KİMDİR?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 1. seçildi. 2004 Best Model of The World yarışmasında da birinci olmayı başardı.  

Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal, ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı.

Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal, 2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.

Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında "Bizim Okul" isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi.

Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz dizilerinde rol alan Mert Öcal, 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar kadrosuna dahil edildi.

Rol Aldığı Diziler:

İsimsizler (2017)

Savaşçı (Baran, 2017)

Aşk Yeniden (Ertan, 2015)

Bizim Okul (Murat, 2013)

Kız Annesi (Yalçın, 2011)

Görgüsüzler (Yılmaz, 2008)

Oyun Bitti (Murat, 2007)

Rüyalarda Buluşuruz (Murat, 2006)

Doktorlar (4. Sezon 2010

Nehir (2005)

Asla Unutma (Salih, 2005)

Rol Aldığı Filmler:

Defne'nin Bir Mevsimi (İnayet, 2016)

Mahmut İle Meryem (2012)

Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi, TV Filmi 2011)

 

SURVİVOR 14. HAFTA VE 13. HAFTA TOPLAM SMS SIRALAMASI

Ünlüler SMS sıralaması

1. Elif

2. Sercan

3. Aycan

4. Mert

5. Yunus Emre

Gönüllüler SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Berkan

4. Yasin

5. Ardahan

6. Nisa
 
7. Evrim