19 Mayıs Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor iletişim oyunu ödülü neydi?

Sona yaklaştıkça artan kazanma isteği yarışmacıları eskisinden daha fazla yormaya başlayacağından, iletişim ödülleri daha da değerli hale geldi. Sevdiklerine bir adım daha yakın hissedebilmek için iletişim oyununda ter döken yarışmacılar, dün akşamki yeni bölümde ödülü kazanmak için büyük efor sarf etti. 81. bölümü ile TV8 ekranına gelen Survivor 2020'de dün akşam iletişim oyunu nefes kesti. Voleybol maçı oynayarak ödüle hak kazanacak takım hangisi, voleybol maçını kim yendi? Survivor’da iletişim oyununu hangi takım kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi? Tüm detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 10:10
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 10:10
19 Mayıs Salı Survivor 2020'de iletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020’de dün akşam iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler nabzın bir an olsun düşmediği bir voleybol maçı oynayarak her atışta sevdiklerine biraz daha yaklaşmanın hayali ile ter döktü. Heyecanın doruğa çıktığı voleybol maçında yarışmacılardan beklenmedik kurtarışlar, inanılmaz sayılar gelince çekişme daha da arttı. Günün sonunda Survivor’da iletişim oyununu kazanan takımın belli olmasıyla ise ödül sahiplerini buldu. İşte 19 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takım ve ödülü...

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu hafta Survivor yarışmacıları, iletişim ödülünü kazanmak için voleybol maçı yaptılar. Voleybol maçına takımlar ikişer kişi çıktı. Her oyun beş sayı üzerinden oynandı. Beş sayı alan takım bir puan kazanıyor. Toplamda on puan alan takım iletişim oyununu kazananıyordu. Voleybol maçında Gönüllüler oyunun başında üstünlüğü ele geçirerek skoru 8-2'ye kadar getirdi. Sonrasında Ünlüler iki sayı daha alarak 8-4 yaptılar. Fakat bir tur sonrasında Gönüllüler bu sefer oyunu kazanarak skoru 9-4'e getirdi.

Son oyunda Berkan - Cemal Can ikilisine karşın Yunus Emre - Sercan çıktı. Bu oyunu da kazanan Gönüllüler, 10'a 4 skorla Survivor'da iletişim oyununu kazanmış oldu.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları kendi Instagram hesabına birer dakikalık video koyarak duygularını dile getirme ve sevenlerine mesaj verebilme şansı yakaladı.

GEÇEN HAFTA ÖDÜLÜ KAZANAN GÖNÜLLÜLER REKOR KIRDI!

Survivor’da geçen hafta iletişim oyununu Gönüllüler kazandı. Gönüllüler, iletişim oyunu ödülü olarak Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından canlı yayın yaptılar. Canlı yayında seyircilerin sorularını cevaplandıran Gönüllüler, inanılmaz bir izleyici sayısına ulaştı.. Gönüllülerin, Instagram’dan yaptığı canlı yayına bir milyonu geçkin Survivor izleyicisi katıldı.