19 Kasım 2019 Masterchef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları

19 Kasım 2019 Masterchef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları
Yayınlanma Tarihi: 20.11.2019 00:20 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2019 00:20

MasterChef'te bu hafta ilk dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları daha sonra bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Zor bir tatlı için yarışan yarışmacılar arasından bir isim bireysel dokunulmazlığı kazandı. Bireysel dokunulmazlık oyununun ardından takım kararıyla haftanın eleme adayları belirlendi. İşte o isimler...

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu haftanın ilk eleme adayları oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında belirlendi. Peki, Masterchef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan kırmızı takım oldu ve mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlık oyununda Cemre en iyi tatlıyı yaparak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Cemre, ilk eleme adayı olarak Yasin'i seçti. Daha sonrasında takım kararıyla eleme adayları belirlendi. Oylamalar sonrasında Ekin 2 oy, Alican 4 oy, Kıvanç 4 oy aldı. Bu durum sonrasında takım kaptanı kimin eleme potasına gireceğine karar verdi. Böylelikle MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayları Yasin ile Kıvanç oldu.