19 Kasım 2019 MasterChef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu hafta mavi ve kırmızı takım yarışmacıları haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Kıyasıya mücadelenin ardından ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 22:22
Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 22:22
19 Kasım 2019 MasterChef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef'te bu hafta heyecan seviyesi oldukça arttı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu hafta Ankara'da AnkaMall AVM'de yemek pişirdiler. Heyecanlı mücadelenin ardından şefler dokunulmazlık oyununu kazanan takımı açıkladı. İşte detaylar.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve iki takım yarışmacıları da eleme adayı olmamak için mücadele etti. AnkaMall AVM'de yemek pişiren yarışmacılar bu hafta zorlu anlar yaşadı. Son ana kadar süren mücadele sonrasında şefler kazanan takımı açıkladı. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Batuhan'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım oldu. Kırmızı takım, kıyasıya geçen oylamada 21'e 20 ile dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece Alican kaptan olduğu ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmiş oldu.