19 Kasım 2019 MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte o isim...

19 Kasım 2019 MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte o isim...
Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 23:30 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 23:30

MasterChef'te bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında Alican'ın kaptanlığını yaptığı mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Kaybedilen dokunulmazlık sonrası eleme adayı olmamak için yarışan mavi takım yarışmacılarından bir isim diğerlerinden daha başarılı oldu. İşte o isim.

Her hafta izleyicilerine ayrı bir heyecan yaratan MasterChef'te bu hafta mavi takımın kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonrasında yarışmacılar bireysel olarak dokunulmazlık kazanmaya çalıştı. Danilo Şef'in Survivor isimli tatlısını yapan yarışmacılar zorlu anlar yaşadı. Cemre, Yasin, Alican, Ekin ve Kıvanç arasında bir isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. İşte kazanan isim.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Danilo Şef'in Survivor isimli tatlısını en iyi yapan isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Hindistan cevizine benzeyen görüntüsüyle oldukça ilginç bir tatlı olan Survivor tatlısı yapan en iyi isim Cemre oldu ve Cemre bu haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan isim oldu.