18 Mayıs Pazartesi Survivor 2020'de ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020'de büyük ödül neydi?

Dün akşam yeni bölümü ile TV8 ekranlarında yine nabzı yükselten yarışma programı Survivor’da ödül oyunu heyecanı hakimdi. Survivor 2020'nin 80. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, son derece zorlu geçen dokunulmazlık oyunları ve konseylerden sonra, ödül oyunu için parkurda tekrar bir araya geldi. Survivor’da her Pazartesi günü daha büyük bir ödülün belirlendiği ve her hafta yarışmacıların kazanma isteklerinin daha da arttığı ödül oyunlarında, bu hafta da ödül nefes kesti. Helikopter turu ile başlayıp muhteşem bir parti ile devam eden ödülü kazanmak için iki takım da parkurda ter döktü ve büyük efor sarf etti. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 18 Mayıs Pazartesi Survivor 2020'de büyük ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 09:41
Değiştirme Tarihi: 19.05.2020 09:45
18 Mayıs Pazartesi Survivor 2020'de ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2020'de büyük ödül neydi?

Reyting rekorları kırmaya devam eden ve her yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Survivor 2020'de finale yaklaştıkça heyecan daha da artıyor. Hem yarışmacıların kazanma hırsı hem de ödüle daha çok ihtiyaç duymaları ödül oyunlarını daha da önemli kılıyor. Dün akşam yayınlanan 80. bölümde de Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu heyecanı yaşarken günün sonunda büyük ödülü kazanan takım belli oldu. Büyük ödülü merakla bekleyen iki takımdan biri son derece güzel bir ödülün sahibi oldu. Büyük çekişmenin yaşandığı oyunda büyük ödülü hangi takım kazandı? 18 Mayıs Pazartesi Survivor ödül oyunu detayları haberimizde...

 

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler büyük ödülü kazanmak için ilk olarak avantaj oyununda mücadele etti. Dörder yarışmacının çıktığı bayrak yarışında Ünlülerden Elif, Aycan, Yunus Emre, Sercan’a karşılık Gönüllülerden Evrim, Nisa, Ardahan, Cemal Can çıktı. Bu mücadeleyi Gönüllüler kazandı ve ödül oyununda seçim yapma şansını kazandı.

 

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de büyük ödülün detaylarını Acun Ilıcalı oyundan önce anlattı. Survivor’da oyunu kazanan takım, ilk olarak iki helikopterle zip line’a gidecek. Sonrasında ise muhteşem villada Acun Ilıcalı’nın en sevdiği yemeklerden oluşan menüden akşam yemeği yiyecekler.

Yoğurt çorbası, beyaz peynirli su böreği, patlıcan musakka, mantı, tatar böreği, bir tepsi şöbiyet, bir tepsi havuç diliminden oluşan yemeği yedikten sonra malikanede havuz partisi verilecek ve son olarak oyunu kazanan takımın yarışmacılarına Oppo Reno 3 model telefon verilecek.

 

ZİP LİNE NEDİR?

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak hızlanma sağlanır. 300 - 400 metrelik bir zipline hattında yaklaşık saate 50–60 km hıza ulaşılır.

 

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler arasında heyecanı çok olan bir ödül oyunu oynandı. Oyunu kazanacak takıma verilecek ödülün oyun öncesinde açıklanması ile yarışmacılar daha bir hırslandı. Büyük ödülü kazanmak isteyen Ünlüler de Gönüllüler de oyunda varlarını yoklarını ortaya koydular ve seyir zevki yüksek bir mücadele sergilediler. Survivor'da ödül oyunu iki takım arasında başa baş gitti. Oyunda bir Gönüllüler kazanıyor bir Ünlüler kazanıyordu. Skorda Gönüllülerin 8-7 önde olduğu sırada Acun Ilıcalı, takımlardan en iyi iki erkek yarışmacı ile bir kadın yarışmacı çıkarmasını istedi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020 ödül oyununda son kısma Ünlülerden Aycan, Yunus Emre, Sercan çıkarken Gönüllülerden Nisa, Cemal Can ve Berkan sahaya çıktı. Oyunda ilk eşleşme Sercan - Cemal Can'dı. Oyunu Sercan kazanınca skoru 8-8'e getirdi. Sonraki oyunda Aycan ile Nisa'nın yarışı da nefes kesti. Aycan'ın son anda kazandığı oyun ile Ünlüler 9-8 öne geçti. Son olarak Yunus Emre ile Berkan karşı karşıya geldi. Bu oyunu Berkan kazanarak skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına götürdü.

Survivor'da ödül oyununda Ünlülerden Sercan ile Elif, Gönüllülerden Berkan ve Nisa bayrak yarışına çıktı. Sercan ile Berkan arasındaki atışlarda nefesler tutuldu. Takımına oyunu kazandıran ve büyük ödüle götüren atışlar Sercan'dan geldi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

İşte, büyük ödülden görüntüler...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.