18 Kasım 2019 MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?

18 Kasım 2019 MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 00:17 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 00:17

MasterChef Türkiye'de büyük rekabet sürmeye devam ediyor. Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam MasterClass eğitimini kazanabilmek adına kıyasıya mücadele etti. İki takım yarışmacıları da en iyi yapabilmek için uğraştı. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı? İşte kazanan takım.

TV8 ekranlarının nefes kesen yarışma programı MasterChef'te bu akşam iki takım yarışmacıları da MasterClass ödülünü kazanabilmek için mücadele etti. MasterClass eğitimine hak kazanmak isteyen ve bu ödülün ne kadar önemli olduğunu bilen yarışmacılar son ana kadar mücadele etti. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

MasterChef'te MasterClass ödülünü kim kazandı sorusunun yanıtı heyecan dolu yarışmanın ardından merak edildi. Mavi takımın kaptanı olan Alican, kırmızı takım kaptanı olarak Batuhan'ı belirledi ve iki takım kaptanlarıda, takımlarında yarışmalarını istedikleri yarışmacıları seçti. Heyecan dolu mücadelenin kazananı şeflerin kararı ile iki takım oldu. Böylece her iki takım da ödülden yararlanacak...