18 Kasım 2019 MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Büyük mücadele...

18 Kasım 2019 MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Büyük mücadele...
Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 22:15 | Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 22:15

MasterChef Türkiye'de bu hafta kaptanlık oyunu yarışı oldukça kızıştı. Mustafa'nın elenmesinin ardından Yasin herkese meydan okudu. Bu hafta kaptanlığı kazanmak için lahmacun yapan yarışmacılar, yarışma esnasında keyifli anlar yaşadı. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte bu hafta kaptanlığı kazanan isim.

TV8 ekranlarının heyecan dolu yemek yarışması MasterChef'te bu hafta kaptanlık oyunu heyecanı yer aldı. Kaptanlık oyununda lahmacun yapan yarışmacılar kıyasıya yarıştı. Peki, MasterChef'te bu hafta kaptanlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF'TE KAPTANLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk oyunu bu akşam oynandı ve yarışmacılar kaptan olabilmek için kıyasıya mücadele etti. Urfa'ya özgü bir yiyecek olan lahmacunu en güzel şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar zoru anlar yaşadı. Heyecan dolu mücadelenin ardından şefler tadımlarını yaptı ve haftanın kaptanını belirledi. 

MasterChef Türkiye'de bu hafta mavi takımın kaptanı Alican oldu. Alican kırmızı takıma rakip olarak Batuhan'ı kaptan olarak belirledi.