17 Mayıs Pazar Survivor 2020'de eleme adayı kim oldu? Survivor'da haftanın eleme adayları kim?

Survivor 2020'de her geçen hafta heyecan yerini daha da büyüğüne bırakıyor. Bir an olsun düşmeyen nabız ve yarışmacıların kazanma arzusu oyunlara bariz şekilde yansıyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde ise, dokunulmazlık oyununun ardından gerçekleşen ada konseyinde eleme adayının belli olması ile heyecan katlanarak arttı. Survivor 2020, 79. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında yaşanan dokunulmazlık mücadelesi belki de şu ana kadar oynanan tüm dokunulmazlıklardan daha önemliydi ve bu, her hafta yerini bir diğerine bırakacağı için  şimdiden nefesler tutuluyor. Cumartesi günü dokunulmazlığı Ünlüler kaybettiği için haftanın eleme adayları Aycan ve Mert olmasının ardından, dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler'in kaybetmesi üzerine kim eleme adayı oldu? Ada konseyinde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 09:34
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 09:36
17 Mayıs Pazar Survivor 2020'de eleme adayı kim oldu? Survivor'da haftanın eleme adayları kim?

Survivor 2020’de dün akşam son derece çekişmeli bir dokunulmazlık oyunu oynandı ve her iki takım da parkurda tüm gücünü ortaya koydu. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 79. bölümde 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelirken, iki takımın da tek isteği rahat bir konsey geçirmekti.  Cumartesi günü iki eleme adayı çıkaran Ünlüler, dün akşam ise kazanan takım oldu. Gönüllüler için ilk olarak SMS oylaması yapılmasının ardından, ada oylaması ile Gönüllüler takımı, eleme potasına gitmesini istedikleri yarışmacının ismini belirlediler. Peki, Gönüllülerin eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için toplanan ada konseyinde neler yaşandı? İşte, o detaylar...

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bugün haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dünkü oyunu kaybeden Ünlüler, bu oyunu mutlaka kazanmak istiyordu. Bu parola ile oyuna çıkan Ünlüler takımı, dokunulmazlığı kazanarak ada konseyinde şartları eşitledi.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de oynanan 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için zor bir ada konseyi bekliyordu. Gönüllüler takımı, eleme potasına gitmesini istedikleri adayın ismini yazdılar. Gönüllülerin yazdıkları isimler, Berkan, Cemal Can ve Yasin oldu. Yasin'in ismi dört kez çıkmasına üzerine, Survivor'da Gönüllülerin ilk eleme adayı Yasin oldu.

ELEME ADAYI OLDUKTAN SONRA ARKADAŞLARINA SERT TEPKİ GÖSTERDİ!

Survivor 2020'de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından eleme adayı Yasin çıktı. Survivor Yasin, eleme adayı olması sonrasında arkadaşlarına tepki göstererek şaşkınlığını gizleyemedi. Yasin, geçen hafta arkadaşlarından ismini yazmasını istediğini fakat arkadaşlarının bu ricasını yerine getirmediğini söyledi. Bunu yapmalarının sebebinin ise arkadaşlarının onu sevdiğini, 3 aylık emeği olduğu için seçmek istemediklerini söylediğini aktarırken; bu hafta herhangi bir olay olmadığı halde arkadaşlarının ismini yazmalarını ise arkasından iş çevirme olarak gördüğünü söyledi.

CUMARTESİ GÜNÜ KİMLER ELEME ADAYI OLDU?

Survivor 2020’nin cumartesi ekrana gelen 78. bölümünde 1. Dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin oyunda dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise dokunulmazlığı kaybettiği için ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. Eleme potasına gitmesini istenen isimler arasında Mert ile Aycan, ikişer oy aldığı için ikisi de eleme adayı oldu.