17 Mayıs Pazar Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Erzak ödülü hangi takımın oldu?

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile bir kez daha sevenleri ile buluşan ve azalmayan bir heyecan yaşatan yarışma programı Survivor’da dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı belli oldu.17 Mayıs Pazar Survivor 2020'nin 79. bölümünde, Ünlüler ile Gönüllüler'in dokunulmazlık mücadelesi her zamankinden çetin geçti. Sona yaklaştıkça daha çok hırslanan yarışmacılar parkurda muhteşem bir efor sarf etti. Haftanın ilk dokunulmazlığını Gönüllülerin kazanması nedeniyle dün oynanan oyun Ünlüler için çok daha büyük bir önem taşıyordu. Eleme adayının hangi takımdan çıkacağı 2. Dokunulmazlık oyunu sonucunda belli oldu ve ada konseyinin hangi takım için toplanacağı netleşti. Dün akşam, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Erzak oyunu ödülü neydi? Survivor 2020’de dokunulmazlığı hangi takım takım aldı?

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 09:54
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 09:56
17 Mayıs Pazar Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Erzak ödülü hangi takımın oldu?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler dün akşam 2. Dokunulmazlık oyunu için parkurda mücadele etti. Kaybedecek takım için toplanak konsey herkesin korkulu rüyasıydı. Bu nedenle, yarışmacıların dokunulmazlığı kazanma hırsı da arttı. Eleme potasına girmek istemeyen yarışmacılar, bir hafta daha Survivor’da kalmayı garantilemek için ter döktü. Nabzın bir an olsun düşmediği mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan ve konsey için rahat bir nefes alan takım belli oldu. Erzak oyunu ödülü neydi? İşte 17 Mayıs Pazar Survivor 2020, 79. Bölüm dokunulmazlık oyunu detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununda yarışmacı seçimini yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynadı. İki takımdan dörder kişinin parkura çıktığı bayrak yarışında da heyecan her dakika daha da arttı. Bu mücadelenin sonunda dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde eden takım Ünlüler oldu.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da takımlar dün akşam hem dokunulmazlık hem de haftalık erzak paketi için yarıştı. Oyunu kazanan takıma verilecek ödül; Peynir, zeytin, çay, ekmek, bal, yumurta, tereyağı, reçel çeşitlerinden oluşan sahur paketiydi.

 

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de çeyrek finale doğru gidilirken dokunulmazlık oyununun önemi daha da artıyor. Son eleme sonrasında Ünlülerde 5 yarışmacı, Gönüllülerde ise 7 yarışmacı kalmıştı. Birbirinden iddialı iki takım, dokunulmazlığı kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koyarken; güç, denge, efor gerektiren Survivor dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı ve haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu 10'a 3 gibi farklı bir skorla kazanan takım Ünlüler olurken; dokunulmazlık ile birlikte haftalık erzak paketinin kazananı oldu.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'nin 16 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan bölümünde, Ünlüler ile Gönüllüler arasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Oyun, Gönüllülerin 10’a 4 farklı skoru ile sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için ada konseyinde SMS oylaması yapıldı. Sonrasında eleme potasına girmesini istedikleri arkadaşları için yapılan oylama sonucunda Aycan 2 kere, Mert 2 kere ve Yunus Emre 1 kere yazılmış olarak çıktı. Buna göre Ünlüler takımından 2 eleme adayı, Aycan ve Mert oldu.

GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de birleşme partisi ile başlayan görev oyunu, takımlara haftalık olarak veriliyor. Geçen hafta, Ünlüler ve Gönüllülerden birer tavla yapılması istenmişti. Acunn.com üzerinden oylamaya sunulan görev oyununun sonucu, Acun Ilıcalı tarafından 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklandı. Görev oyununu bir kez daha kazanan takım Gönüllüler oldu. Yaptıkları tavla takımı daha çok beğenilen Gönüllüler, ödül olarak brownie kazandılar.