17 Mart Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler elenen yarışmacı kim? Adaya veda eden isim kim oldu?

17 Mart Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler elenen yarışmacı kim? Adaya veda eden isim kim oldu?
Yayınlanma Tarihi: 18.03.2020 10:42
Değiştirme Tarihi: 18.03.2020 10:44

Survivor 2020'nin bu hafta elenen ismi belli oldu. 17 Mart 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler 22. bölümde yapılan eleme konseyinde, bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından bir isme veda edildi. Kimler eleme adayı oldu? İşte 17 Mart 22. bölümde Survivor 2020'ye  veda eden o isim...

Ekranların reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de dün akşam bir kişi daha şampiyonluk hayallerine veda etti. Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımıydı. SMS sıralaması sonrasında eleme adaylarının belli olmasıyla birlikte Survivor 2020'ye veda eden isim herkesi şoke etti.  Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler eleme konseyinde yaşananlar haber detaylarında...

SURVİVOR 2020 SMS SIRALAMASINDA İLK İKİ SIRAYI ALAN İSİMLER

Survivor 2020'nin Pazar günü ekrana gelen bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için SMS oylaması yapılmıştı. Survivor 2020 izleyicileri, Gönüllüler takımından en çok SMS attıkları ilk iki isim Nisa ve Cemal Can oldu. Böylece Cemal Can'ın eleme adaylığı iptal olmuş oldu.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, Pazar günü ada konseyinde eleme potasına gitmesini istedikleri ismi yazdılar. En çok ismi yazılan kişi Cemal Can, ilk eleme adayı olmuştu. SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan Nisa Tayfun'u, Cemal Can ise Ceyhun'in ismini söyledi. Cemal Can, SMS sıralamasında ilk iki kişiden birisi olduğu için eleme adaylığı düştü. Bu yüzden üçüncü eleme adayı için SMS sıralamasında 3. kişi olarak Yunus Emre ise Evrim'in ismini söyledi. Böylece bu haftanın eleme adayları Tayfun, Ceyhun ve Evrim oldu.

SURVİVOR 2020'DE KİM ELENDİ?

İzleyicileri ekran başına toplandığı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde eleme konseyinde adaya veda isim açıklandı. Gönüllüler takımında eleme adayları arasında SMS sıralamasından en az oyu alan isim Tayfun oldu. Survivor 2020'de bu akşam Tayfun elendi.

ADA KONSEYİNDE SMS SIRALAMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Survivor izleyicileri, bu akşam 5. hafta SMS sıralamasını heyecanla bekliyordu. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan isimlerden bir tanesi Nisa idi. İkinci olarak Cemal Can'ın isminin çıkması herkesi şaşırttı. Gönüllüler takımı kadar Ünlüler takımı da bu isme şaşırdı. Çünkü SMS sıralamasında ilk iki sırada Cemal Can'ın olması ile birlikte eleme adaylığı böylece düştü. Bu yüzden 3. eleme adayını, SMS sıralamasındaki 3. kişi açıkladı. 3. kişi olan Yunus Emre'nin birkaç gündür tartıştığı Evrim'in adını vermesi ile birlikte Gönüllüler takımı iyice karıştı.