16 Ağustos MasterChef'te 15. ve 16 yarışmacı kim oldu? İşte MasterChef 2020 ana kadro yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de final turu sona erdi. MasterChef Türkiye'de bu akşam ana kadroya girecek olan son 2 yarışmacı belli oldu ve MasterChef'te 15. ve 16. yarışmacılar belirlendi. Arem'in ilk oyun sonrasında yarışmadan çekilmek istemesi ve Somer şefin sert tepki göstermesi izleyenleri şok etti. Bu akşam ekrana gelen yeni bölümde iki oyunda en iyi tabağı hazırlayan MasterChef'in ana kadrosuna seçilen son iki isim belli oldu. İşte MasterChef Türkiye ana kadro yarışmacıları...

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 00:20
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 00:44

Her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam eden MasterChef Türkiye'nin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde heyecan adeta dorukta idi. Ana kadroya giren 14 yarışmacının belli olduğu MasterChef'te bu akşam tam kadro belli oldu ve yarışmacılar yarından itibaren asıl mücadeleye başlayacaklar. Güne damga vuran olay, ilk oyunda Adana kebap hazırlamada başarısız olduğu için yarışmadan çekilmek isteyen Arem'in kararı ve Somer şefin bu karara karşı sert tepkisi oldu. MasterChef'te bu akşam ana kadroya girecek olan 15. ve 16. isim, şeflerin verdiği yemeğin ardından en iyi tabağı hazırlayanlar oldu. Peki, MasterChef'te ana kadroya giren son iki isim kim oldu? MasterChef Türkiye'de bu akşam kimler kazandı? İşte MasterChef ana kadrosuna seçilen yarışmacılar...

MASTERCHEF'TE 15. YARIŞMACI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde ilk oyun oynandı. Final turu ikinci grubunda geriye kalan yedi kişi, ilk oyunda Adana kebabı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Verilen 50 dakikalık süre sonunda tadım yapıldı ve şefler oybirliği ile kazananı açıkladı. Bu oyunda en zayıf tabağı hazırlayan Arem oldu. Son ikiye kalan isimler ise Gülşah ile Ebru oldu. Adana kebabı en iyi hazırlayan Gülşah Suna, MasterChef Türkiye'nin 15. yarışması oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE 16. YARIŞMACI KİM SEÇİLDİ?

MasterChef Türkiye'de yaratıcılık oyununda en iyi tabağı hazırlayan kişi, ana kadroya seçilen 16. yarışmacısı olacaktı. Bu oyunda yarışmacılara verilen ana ürün şeftali idi. 30 dakikalık sürenin bitiminde şefler hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı ve sonrasında kararlarını açıkladılar. Bu oyunun en zayıf tabağı Büşra'ya ait olduğu açıklandı. Onu takip eden ve MasterChef'e veda eden isimler Çağla ve Kayhan oldu. Arem, Ebru ve Walison son üçe kaldı. Şefler, oybirliği ile en başarılı tabağı hazırlayanın Ebru olduğunu söyledi. Böylece Ebru Has, MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna seçilen 16. yarışmacı oldu.

İŞTE MASTERCHEF TÜRKİYE 2020'NİN ANA KADROSUNDA YER ALAN YARIŞMACILAR

MasterChef Türkiye'de bu akşam son iki yarışmacı ile ana kadro belli oldu. Final turunun ilk grubunda ana kadroya seçilen sekiz yarışmacı Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir, Ayyüce Kamit, Sedat Tuncer, Esra Tokelli ve Furkan Yalçın olmuştu.

Final turu ikinci grupta MasterChef yarışmacıları olan isimler ise Barbaros Yoloğlu, Celal Sarıgül, Tanya Kilitkaya, Uğur Yılmaz Deniz, Eray Aksungur, Berk İlter, Gülşah Suna ve Ebru Has oldu.