15 Şubat 2020 O Ses Türkiye şampiyonu nasıl belirlenecek? O Ses Türkiye finalinde eleme nasıl olacak?

15 Şubat 2020 O Ses Türkiye şampiyonu nasıl belirlenecek? O Ses Türkiye finalinde eleme nasıl olacak?
Yayınlanma Tarihi: 15.02.2020 20:39
Değiştirme Tarihi: 15.02.2020 20:39

O Ses Türkiye şampiyonu nasıl belirlenecek merak ediliyordu. TV8'de başlayan O Ses Türkiye finalinde Acun Ilıcalı, elemeler nasıl olacak, şampiyon nasıl belirlenecek açıklandı. İşte O Ses Türkiye finali şampiyonluk yolu...

İzlenme rekorları kıran yarışma O Ses Türkiye'de final heyecanı yaşanıyor. 2020 O Ses Türkiye şampiyonu, bu akşam canlı yayında belli olacak. Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye final formasyonu nasıl olacak açıkladı. Peki, O Ses Türkiye şampiyonu nasıl belirlenecek? O Ses Türkiye finalinde eleme nasıl olacak?

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU NASIL BELİRLENECEK?

Ekim ayında başlayan, 5 ay süren uzun bir maraton sonrasında onlarca yarışmacı arasından 6 kişi O Ses Türkiye finaline kalmayı başardı. O Ses Türkiye şampiyonu olmak isteyen bu yarışmacılar, en iyi performanslarını sergilemeye çalışacak. O Ses Türkiye finalinde ilk turda altı yarışmacı sahne alacak. Oylamalar sonucunda bir kişi elenecek. Geriye kalan beş kişi yine sahne alacak. Buradan da bir kişi elenecek. Bu şekilde 4, 3, 2 derken O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. 

Soner Kip (Beyazıt Öztürk)Turgut Çıngı (Murat Boz)Eyüp Sultan Aylar (Hadise)Uygar Erdoğan (Beyazıt Öztürk)Biran Ceren Dörter (Hadise)Alkan Dalgakıran (Seda Sayan)